ТОП-10 найдорожчих закупівель з бюджету Києва за 2022 рік

ТОП-10 найдорожчих закупівель з бюджету Києва за 2022 рік

Протягом найважчого в новітній історії року для України столичні чиновники, як завжди, активно розпоряджалися мільярдами з київської казни. Як з’ясувалося, незважаючи на поточну ситуацію в країні, десять найдорожчих договорів Києва минулого року зовсім не пов’язані з війною чи ліквідацією її наслідків. Частину цих угод уклали для задоволення поточних потреб міста, як то закупівля електрики для руху міського транспорту чи освітлення доріг, а також для поставки медичного обладнання та “швидких”. Водночас необхідність укладання кількох договорів породило багато запитань. До прикладу, в останні дні 2022 року КП “Київський метрополітен” вирішило, що зараз саме час за 70 млн гривень замовити коригування проекту довгограючого будівництва гілки метро на Виноградар, а ще одне транспортне КП за майже таку ж ціну замовило “термінове” проектування нової вулиці в Дарницькому районі.

Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, протягом 2022 року департаменти та управління Київської міськдержадміністрації (КМДА), а також столичні комунальні підприємства уклали за результатами публічних закупівель 45 200 договорів на сумму 16,06 млрд гривень.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Десять найдорожчих закупівель минулого року, як показав їх аналіз, зовсім не є відображенням війни в Україні. Загальна ціна цих договорів становить 1,82 млрд гривень. Три з них стосуються забезпечення міста електроенергією, три – медичної сфери, по одному договору укладено на ремонт мостів, нарощування мулових полів Бортницької станції аерації (БСА), на обслуговування споживачів КП “Київкомунсервіс” (1) та на коригування проекту будівництва нової лінії метро на житловий масив Виноградар. Укладалися вони переважно в кінці року, а п’ять з них – взагалі під самий Новий рік. Далі – детальніше.ТОП-10 найдорожчих закупівель з бюджету Києва за 2022 рік

Договір №1

Ціна найдорожчого в 2022 році договору, що був укладений за рахунок міського бюджету Києва, склала 838,27 млн гривень. Він був підписаний 29 грудня між КП “Київпастранс” (2) та ТОВ “Енерджі Маркетс Ассістант” (3) на постачання протягом 2023 року електричної енергії. Більша частина замовленої електроенергії використовуватиметься для забезпечення руху міського транспорту столиці (144,83 тис. кВт/год), решта – для роботи 20 філій та відокремлених підрозділів “Київпастрансу”. (33,5 тис. квт/год).

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Енерджі Маркетс Ассістант зареєстровано в 2021 році в Києві. Засновник та кінцевий бенефіціар – Олексій Клюзко, директор – Валерій Ноздрін.

За даними Сlarity-project, за півтора роки свого існування в результаті участі у публічних закупівлях “Енерджі Маркетс Ассістант” встигло отримало 73 підряди на суму 2,93 млрд гривень. Найбільшим замовником є КП “Київпастранс” з описаним вище договором. До цього найдорожчі підряди цій фірмі віддівали держпіжприємства “Адміністрація морських портів України” та “Чорнобильська АЕС”, які також замовляли в неї електроенергію.

Договір №2

Другий за ціною договір минулого року (ціна – 194 млн гривень) підписано між Департаментом охорони здоров’я КМДА та ТОВ “Медрадіофізика-Плюс” (4) на постачання медичного лінійного прискорювача швецького виробництва з комплексом обладнання (призначений для проведення променевої терапії онкохворих.- KВ). Цей договір був укладений 26 грудня та передбачав постачання обладнання в КНП “Київський міський клінічний онкологічний центр” протягом трьох днів – до 29 грудня. Згідно з оприлюдненої видаткової накладної та платіжного доручення, лінійний прискорювач був поставлений в строк, а підрядник отримав всю оплату по договору.

Читайте: З 24 лютого 2022 року КМДА витратила на медичні закупівлі 850 млн гривень

ТОВ “Медрадіофізика-Плюс” зареєстровано в 2019 році в Миколаєві, але з лютого 2021 року має столичну “прописку”. Засновник та директор – Ольга Кухар. 

ТОВ “Медрадіофізика-Плюс” є фігурантом кримінального провадження за підозрою у зловживанні владою та незаконному поводженні з радіоактивними матеріалами. За матеріалами справи, у 2020 році ця фірма на замовлення КНП “Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради” поставило медичний лінійний прискорювач, не маючи ліцензії на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання. До слова, для участі в тендері Департаменту охорони здоров’я КМДА, ця фірма таку ліцензію надала, вона була видана їй 16 квітня 2021 року.

В результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Медрадіофізика-Плюс” уклало 5 договорів на більш ніж півмільярда гривень. Найбільшим замовником є Департамент охорони здоров’я КМДА з договором на покупку лінійного прискорювача.

Договір №3

Третій серед найдорожчих договорів 2022 року (ціна – 160,6 млн гривень) – закупка КП “Київавтошляхміст” (5) ремонтних робіт на Північному мосту через Дніпро та мосту через Десенку у ТОВ “Сучасна транспортна інфраструктура” (6). Договір був підписаний 17 жовтня та передбачав виконання всіх робіт протягом місяця – до 16 листопада 2022 року, однак звіт про виконання договору в системі Prozorro станом на 21 січня 2023 року не опублікований.

Читайте: В Києві за 160 млн гривень відремонтують покриття Північного мосту та мосту через Десенку

ТОВ “Сучасна транспортна інфраструктура” зареєстровано в 2018 році в Києві. Засновники – Олександр Приступов та Валерій Сировацький. Директор – Валентин Гончаренко.

За інформацією Bihus.info, ТОВ “Сучасна транспортна інфраструктура” з 2019 року є субпідрядником скандального будівництва Подільсько-Воскресенського мосту, а Валерій Сировацький – кум та багаторічний партнер Олександра Рувіна – директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ). За інформацією видання, саме це ТОВ пролобіювало зміни до проекту будівництва Подільсько-Воскресенського мосту. Тоді фірма заявляла, що укладене попередніми підрядниками асфальтове покриття мосту є неякісним, і вона його замінить.

Читайте: Кличко помог сохранить должность Рувину, чьи родственники задействованы в схемах Подольского моста, – СМИ (видео)

В результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Сучасна транспортна інфраструктура” уклало 81 договір на 679,72 млн гривень. Найбільший замовник – Департамент регіонального розвитку Київської облдержадміністрації, від якого було отримано 6 підрядів на 276,66 млн гривень.

Договір на проведення відновних робіт на Північному мосту через Дніпро та мосту через Десенку є першою співпрацею ТОВ “Сучасна транспортна інфраструктура” з КП “Київавтошляхміст”. Разом з тим, в грудні 2021 року ця компанія отримала дороговартісне замовлення на 69 млн гривень від КК “Київавтодор” (цій корпорації підпорядкований “Київавтошляхміст”) на проведення капремонту вул. Татарської.

Договір №4

Четвертий договір (ціна – 143,1 млн гривень) з ТОП-10 найдорожчих у 2022 році стосується медичного забезпечення жителів столиці. Він був підписаний між КО “Київмедспецтранс” (7) та ТОВ “Автоспецпром” (8) в листопаді на постачання 54 автомобілів швидкої медичної допомоги типу В на базі Citroen Jumper. “Швидкі” підрядник повинен був поставити до 15 грудня 2022 року під офіс КО “Київмедспецтранс” (вул. Куренівська, 16-В), однак не зробив цього, що стало причиною розірвання договору з нульовою оплатою.

Читайте: Три чверті з 200 млн гривень за “швидкі” для киян “Київмедспецтранс” сплатив сепаратисту Фісталю

ТОВ “Автоспецпром” зареєстровано в 2012 році в селі Петропавлівська Борщагівка Київської області. Засновники – ДП “Регіон 2002” та Артем Фісталь, кінцеві бенефіціари – Герман, Артем та Світлана Фісталі. Директор – Світлана Курченко.

Youcontrol відносить ТОВ “Автоспецпром” до групи братів Фісталів – Володимира та Германа Фісталів. Їхній батько, Еміль Якович Фісталь – відомий донецький хірург, який залишився на тимчасово окупованій території. У 2017 році Еміль Фісталь став “Людиною року” на території, підконтрольній так званій “ДНР”. Судячи з повідомлень на його сторінці у Facebook, Еміль Фісталь підтримує місцеву “владу”, а наукову діяльність веде у країні-терористці росії.

За результатами участі у публічних закупівлях ТОВ “Автоспецпром” отримало 225 замовлень на 4,95 млрд гривень. Серед найбільших замовників КО “Київмедспецтранс”, з яким було підписано 6 договорів на 282,63 млн гривень.

ТОВ “Автоспецпром” фігурує в декількох кримінальних провадженнях за підозрою у привласненні та розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем. За матеріалами провадження № 12020210000000121, в 2019 році ТОВ “Автоспецпром” за замовленням Управління з експлуатації майнового комплексу Тернопільської облради поставило автомобілі швидкої допомоги, які, як виявилося згодом, не були обладнані кондиціонерами, підігрівачами паливопроводу та рідини, і відповідно не відповідали ДСТУ.

В рамках ще одного кримінального провадження (№ 42022110000000044) ТОВ “Автоспецпром” серед інших підприємств підозрюється в участі у схемі керівника Національного Інституту раку, пов`язаної з закупівлею медичного обладнання, яка призвела до заволодіння бюджетними коштами. А в рамках провадження № 42021100000000028 правоохоронці з’ясовують обставини ухилення службових осіб ТОВ “Автоспецпром” від сплати податків в особливо великих розмірах при поставці медпродукції закладам охорони здоров’я Києва та інших регіонів.

Договір №5

П’ятий договір (ціна – 102,3 млн гривень) підписано в переддень Нового року, 30 грудня 2022 року, КП “Київміськсвітло” (9) на постачання до кінця серпня 2023 року електроенергії (22,98 тис. кВт/год) для зовнішнього освітлення міста. Підрядником обрали згадане вище ТОВ “Енерджі Маркетс Ассістант”, яке постачатиме електрику і “Київпастрансу” по найдорожчому договору Києва за минулий рік. 

Договір №6

Шостий договір також стосується електропостачання столиці та також був підписаний в останні дні року. Так, 27 грудня 2022 року КП “Київтеплоенерго” (10) уклало з ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Гарант-Енерго” (11) договір (ціна – 94,6 млн гривень) на проведення капремонту відкритого розподільчого пункту 300 кВ (електрична установка для прийому електроенергії і розподілу між окремими споживачами.-KВ). Роботи підрядник повинен виконати до кінця 2023 року. Адреса ВРП в опублікованих документах не вказана, можна припустити, що це зроблено в цілях безпеки у зв’язку з обстрілами росією об’єктів енергетичної галузі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Гарант-Енерго” зареєстровано в 2019 році в Києві. Засновник – Михайло Рева, директор – Антон Котляров. В результаті участі у публічних закупівлях ця компанія отримала три замовлення на майже на 155 млн гривень, всі – від “Київтеплоенерго”. При чому два договори, включаючи описаний вище, на ремонт ВРП-300 кВ загальною ціною майже 154 млн гривень були укладені в один день. Третій ціною менше мільйона підписали вже в січні поточного року на постачання електротехнічного обладнання.

Договір №7

Наступним в ТОП-10 став щорічний договір (ціна – 80,09 млн гривень) між КП “Київкомунсервіс” та КК “Центр комунального сервісу” (12) на надання послуг з обробки даних, який передбачає обслуговування споживачів КП за принципом “Єдиного вікна” протягом 2022 року. Зокрема, підрядник повинен був актуалізувати бази даних споживачів (830 тис. особових рахунків), проводити роботу над зменшенням заборгованості, дистанційно обслуговувати споживачів через call-center, формувати, друкувати та доставляти рахунки на оплату послуг з вивезення твердих побутових відходів. Договір був підписаний 8 лютого, а в той же день сторони узгодили зменшення ціну цього договору до 73,42 млн гривень.

Закупівлю провели за переговорною процедурою. Замовник традиційно обґрунтував це розпорядженням Київської міськдержадміністрації (КМДА) від 8 грудня 2016 року № 1244, згідно з яким на базі “Центру комунального сервісу” організовано роботу єдиної міської служби для комплексного обслуговування споживачів житлово-комунальних послуг за принципом “єдиного вікна”.

До слова, 30 грудня 2022 року КП “Київкомунсервіс” та КК “Центр комунального сервісу” так само без конкурсу підписали договір на надання послуг з обробки даних протягом 2023 року. Ціна договору склала 79,97 млн гривень.

КК “Центр комунального сервісу” заснований Київрадою в 2015 році. Директор – Андрій Щербина. За результатами участі у публічних закупівлях концерн отримав 153 підряди майже на 1,8 млрд гривень. Найбільші замовники – КП “Київтеплоенерго”, ПАТ “Київводоканал”, КП “Київкомунсервіс”, які регулярно замовляють у нього послуги з обслуговування споживачів.

Договір №8

Восьмий договір ціною 74,49 млн гривень – між КП “Інженерний центр” (13) та ТОВ “Абсолют-Клімат” (14) – передбачає продовження реконструкції будівлі на проспекті Свободи, 22-А під відділення № 7 комунального некомерційного підприємства “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва”. Роботи по договору повинні бути завершені до кінця 2023 року.

На вказану закупівлю звернула увагу Держаудитслужба, яка за результатами моніторингу встановила, зокрема, невідповідність тендерної пропозиції переможця встановленим вимогам. В КП “Інженерний центр” з висновками аудиторів не погодилися і 5 січня поточного року подали до Київського окружного адміністративного суду позовну заяву про визнання протиправним та скасування висновку про результати моніторингу Держаудитслужби. 

Нагадаємо, це вже третій договір між КП “Інженерний центр” та ТОВ “Абсолют-Клімат” на реконструкцію будівлі на проспекті Свободи, 22-А під відділення швидкої. Перший договір (ціна – 32,25 млн гривень, оплата по договору – 7,56 млн гривень) було підписано в березні 2021 року, другий (ціна – 5,68 млн гривень) – в грудні 2021 року.

ТОВ “Абсолют-Клімат” зареєстровано в 2008 році в Києві. Засновник та кінцевий бенефіціар – В’ячеслав Березовський, керівник – Сергій Большаков. 

ТОВ “Абсолют-Клімат” є співзасновником корпорації “Євробудінвест”. Останнє, за даними Youcontrol, має відношення до “Групи родини Вознюк”, ключовою особою якої є депутат Верховної Ради VII та VIII скликань Юрій Вознюк. До політичної кар’єри у Верховній Раді, з 2010 року Юрій Вознюк був депутатом Рівненської міськради від партії “Фронт змін”. У парламент VII скликання (2012 – 2014 роки) він був обраний по одномандатному виборчому округу на Рівненщині від ВО “Батьківщина”, VIII скликання (2014 – 2018 роки) – від партії “Народний Фронт”. Намагався стати депутатом Верховної Ради він і на виборах 2019 року як самовисуванець, але обраний не був. В 2020 році Юрій Вознюк балотувався на посаду міського голови Рівного від політичної партії “За майбутнє”, зайнявши шосте місце.

ТОВ “Абсолют-Клімат” за результатами публічних закупівель підписало 135 договорів 1,96 млрд гривень. Найбільші замовники – КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Києва” та КП “Інженерний центр”.

ТОВ “Абсолют-Клімат” “засвітилося” в декількох кримінальних провадженнях. Так, з листопада 2019 року слідчі Головного управління ДФС у Києві розслідують провадження № 42019100000000747, в рамках якого директора цієї компанії підозрюють в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. За матеріалами справи, керівник ТОВ “Абсолют-Клімат” спільно з фірмами з ознаками фіктивності в 2018-2019 роках завищили податковий кредит з ПДВ на 7,5 млн гривень.

З листопада 2018 року слідчі СБУ в рамках кримінального провадження №42018100000001118 підозрюють “Абсолют-Клімат” в участі як посередника у схемі керівників КП “Інженерний центр” та низки комерційних фірм у 2016-2018 роках. Слідчі вважали, що підрядники “Інженерного центру” – ТОВ “Плутон-С” та ТОВ “Армабуд лтд” – переказували гроші іншим фірмам, серед яких ТОВ “Абсолют-Клімат”, за роботи, які не виконувалися. Після чого кошти переводилися компаніям з ознаками фіктивності, які в свою чергу виводили гроші для відкату керівництву комунального підприємства та цим підрядникам. Загалом, за версією СБУ, КП “Інженерний центр” незаконно перерахували фірмам-підрядникам 13 млн гривень.

Договір №9

Дев’ятий договір (ціна – 69,99 млн гривень) був підписаний 30 листопада КП “Дирекція з капітального будівництва та реконструкції “Київбудреконструкція” (15) з ТОВ “Промін Буд Сервіс” (16) на проведення реконструкції дамб мулових полів № 1 та № 2 Бортницької станції аерації (БСА). За умовами договору, підрядник повинен був перевезти самоскидами з кар’єру в Бориспільському районі 132,33 тис. тон грунту на відстань 22,4 км для нарощення дамб та перемичок навколо мулових полів вже до 20 грудня 2022 року. 

Читайте: Мулові поля Бортницької станції аерації поглинуть ще 70 млн бюджетних гривень

Однак на початку грудня сторони узгодили продовження терміну виконання реконструкції сразу аж на рік – до 20 грудня 2023 року.

ТОВ “Промін Буд Сервіс” було зареєстровано у 2016 року у Києві. Засновник – Андрій Цвілєв, зареєстрований в окупованому Донецьку. Керівник – Олег Секретар.

За даними Clarity Project, ТОВ “Промін Буд Сервіс” бере участь у публічних закупівлях з 2018 року. За цей час підприємство уклало 106 договорів на суму 880,53 млн гривень (з урахуванням нинішнього). Нинішній договір на реконструкцію мулових полів БСА – перший досвід співпраці фірми з КП “Дирекція з капітального будівництва та реконструкції “Київбудреконструкція”. Найбільшим же замовником компанії є КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини”, яке у 2019 році довірило їй будівництво Центру захисту тварин на вулиці Автопарковій у Дарницькому районі Києва за 131,3 млн гривень.

Читайте: Центр защиты животных в Киеве будут строить за 131 млн гривен

З лютого 2019 року ТОВ “Промін Буд Сервіс” займається зведенням ще одного масштабного об’єкта на Київщині – дитсадка-початкової школи в Глевасі майже за 115 млн гривень на замовлення Глевахівської селищної ради. Ці роботи підрядник повинен завершити до кінця квітня 2022 року. Звіт про виконання робіт в системі ProZorro поки що не опублікований, натомість в травні 2022 року слідчі Фастівського райуправління ГУ Нацполіції в Київській області розпочали кримінальне провадження (№ 42022112310000089) щодо неправомірності вибору ТОВ “Промін Буд Сервіс”  підрядника у вказаному тендері. За версією слідства, ТОВ “Промін Буд Сервіс” подало у складі тендерної пропозиції недостовірну інформацію, а згодом задля привласнення бюджетних коштів посадові особи ТОВ “Промін Буд Сервіс” безпідставно внесли, а Глевахівської селищної ради – безпідставно прийняли завищені обсяги виконаних робіт.

Читайте: Строительство трех учебных заведений на Киевщине доверили компании осужденного вице-губернатора Севастополя

Договір №10

Замовником десятого договору (ціна – 69,43 млн гривень) виступило КП “Київський метрополітен” (17), яке 29 грудня уклало з ТОВ “КБ “Теплоенергоавтоматика” (18) угоду на коригування проєкту будівництва дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції “Сирець” на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі (І черга). 

Читайте: Наша пісня гарна й нова: “Київський метрополітен” замовив коригування проєкту будівництва метро на Виноградар

Нагадаємо, будівництво нової гілки метро на Виноградар ведеться з листопада 2018 року. За цей час терміни закінчення робіт зривалися вже двічі, за останньою версією підрядник – ПАТ “Київметробуд” – повинен був завершити І чергу робіт до кінця 2022 року, але замість цього кияни мають чергове коригування проєкту.

ТОВ “КБ “Теплоенергоавтоматика” (до травня 2020 року – ПП “Теплоенергоавтоматика”) було зареєстровано в 1999 році в Одесі. Засновники та кінцеві бенефіціари – Тетяна Белецька та Олександр Павлик, директор – Олександр Стеценко.

За даними Clarity Project, у результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “КБ “Теплоенергоавтоматика” підписало 48 договорів на 926,82 млн гривень. Найбільший замовник – держпідприємство “НВКГ “Зоря”-“Машпроект”, яке віддало фірмі один підряд на понад 700 млн гривень. Від КП “Київський метрополітен” у “Теплоенергоавтоматики” 40 підрядів на 214 млн гривень. Зокрема, КП замовляло у нього розробку проєкту побудови додаткового виходу зі станції “Виставковий центр”, численні проєкти капремонтів станцій метро і самі капремонти, в тому числі освітлення станцій.

Договори між КП “Київський метрополітен” та ТОВ “КБ “Теплоенергоавтоматика” на капремонти мереж освітлення станцій метро 2018 року стали предметом кримінального провадження. Слідство з’ясувало, що ПП “Теплоенергоавтоматика” у рамках виконання трьох підрядів поставило столичному метрополітену світлодіодні світильники за завищеною вартістю, що завдало бюджету Києва збитків на суму 12,69 млн гривень.

Читайте: Дело о светильниках: руководство “Киевского метрополитена” может избежать ответственности за 12-миллионные убытки

Бонус

Також в останні дні вже минулого 2022 року був підписаний договір, який зовсім важко назвати необхідною закупівлею для міста під час війни. 28 грудня КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва” (19) уклало з ТОВ “Дортранс” (20) договір ціною 69,38 млн гривень на розробку проєкту будівництва вулиці від проспекту Петра Григоренка до межі Києва в Дарницькому районі. Довжина нової вулиці, як вказано в техзавданні, складе орієнтовно 3,25 км. Проєкт, яким зокрема буде визначена кошторисна вартість будівництва, повинен бути розроблений підрядником до кінця 2025 року.

Читайте: Кризи немає: У Києві витрачають бюджетні кошти на проєктування нових вулиць

ТОВ “Дортранс” зареєстровано в 2003 році в Києві. Розмір статутного капіталу – 18,5 тис. гривень. Основний вид діяльності – діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах. Засновником, кінцевим бенефіціаром та керівником є львів’янин Олександр Педан.

За даними Clarity Project, до отримання описаного контракту з часу запровадження системи ProZorro (з серпня 2016 року) ТОВ “Дортранс” у публічних закупівлях не перемагало.

Олександр Педан є власником та співвласником ще трьох компаній з різноплановим родом діяльності. Зокрема, він є одним із засновників громадської організації “Хостели Львова” та селянського (фермерського) господарства “Урожайне”. Останнім, до слова, також володіють численні члени його родини – Валентина, Денис, Алла та Олена Педани. 

В 2016-2020 роках одним із засновників ТОВ “Дортранс” було МПП “Елтранс”, яке є активним учасником публічних закупівель – отримало 56 підрядів на 42,52 млн гривень. Найбільшим підрядником цієї компанії є столичне КП “Київпастранс”, яке віддало їй 30 замовлень майже на 38 млн гривень. Зокрема, на замовлення “Київпастрансу” “Елтранс” розробляло робочу документацію реконструкції трамвайної лінії від вул. Милославської до Дарницького залізничного вокзалу та проєкт будівництва трамвайної лінії від вул. Старовокзальної до станції Київського метрополітену “Палац спорту” з заїздом на Вокзальну площу.

Читайте: Реконструкция трамвайной линии с Троещины на Дарницкий ж/д вокзал два месяца велась без необходимой документации та В Киеве приблизились к строительству трамвайной линии от Старовокзальной до “Дворца спорта”

1) КП “Київкомунсервіс” (код ЄДРПОУ: 33745659)

2) КП “Київпастранс” (код ЄДРПОУ: 31725604)

3) ТОВ “Енерджі Маркетс Ассістант” (код ЄДРПОУ: 44256077) 

4) ТОВ “Медрадіофізика-Плюс” (код ЄДРПОУ: 43391657)

5) КП по ремонту і утриманню мостів і шляхів Києва “Київавтошляхміст” (код ЄДРПОУ: 03359018)

6) ТОВ “Сучасна транспортна інфраструктура” (код ЄДРПОУ: 42229523)

7) КО “Київмедспецтранс” (код ЄДРПОУ: 01993807)

8) ТОВ “Автоспецпром” (код ЄДРПОУ: 38183310)

9) КП електромереж зовнішнього освітлення “Київміськсвітло” (код ЄДРПОУ: 03360905)

10) КП “Київтеплоенерго” (код ЄДРПОУ: 40538421)

11) ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Гарант-Енерго” (код ЄДРПОУ: 42973580)

12) КК “Центр комунального сервісу” (код ЄДРПОУ: 39946227/399462226575)

13) КП “Інженерний центр” (код ЄДРПОУ: 33239981)

14) ТОВ “Абсолют-Клімат” (код ЄДРПОУ: 35837877)

15) КП “Дирекція з капітального будівництва та реконструкції “Київбудреконструкція”  (код ЄДРПОУ: 37932233)

16) ТОВ “Промін Буд Сервіс” (Код ЄДРПОУ: 40777092)

17) КП “Київський метрополітен” (код ЄДРПОУ: 03328913)

18) ТОВ “КБ “Теплоенергоавтоматика” (код ЄДРПОУ: 30390020)

19) КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва” (код ЄДРПОУ: 05445267)

20) ТОВ “Дортранс” (код ЄДРПОУ: 32308729)

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Автор:
Альона Момот
Рекомендуємо до перегляду
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
16:00 Демонтаж держави-агресора та спонсора тероризму, російської федерації, є безумовним і обов’язковим запобіжником проти подальших злочинних дій з боку кремлівських режимів. Тільки це убезпечить…
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Banner
QlU7mDx4