Власники нелегальних АГЗП після демонтажу комунальниками викуповують їх у “прокладок” за шалені гроші

Власники нелегальних АГЗП після демонтажу комунальниками викуповують їх у “прокладок” за шалені гроші

Власники демонтованих київськими комунальниками нелегальних газових автозаправних пунктів (АГЗП) платять “прокладкам” за зберігання обладнання, щоб забрати його і встановити знову. Про це пишуть “Наші гроші”.

У Києві всі окремо розміщені АГЗП у вигляді цистерн є нелегальними. За неофіційними оцінками, щомісяця київські чиновники отримують від їхніх власників близько 9 млн грн. хабарів.

Читайте: В Киеве незаконно размещены 623 заправки – Майзель

За словами президента Першої київської асоціації скрапленого газу Олександра Приступова, перевіряльники з КМДА демонтують ці модулі та везуть на штрафний майданчик, звідки власник може забрати майно, заплативши за зберігання.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Приїжджає демонтажна бригада у складі співробітників КП “Благоустрій” (Департаменту міського благоустрою КМДА – ред.), решту “гвардії” складають емчеесники (працівники комунальної аварійно-рятувальної служби – ред.) і група “бойовиків” із 20-30 чоловік, – розповідає Приступов. – Вони примусово демонтують АГЗП, викачують газ і відвозять модуль”.

Читайте: Заправщиков по осени считают: Сагайдак и Майзель в октябре расскажут о правильных АЗС

Експерт говорить, що потім Київська служба порятунку виписує власнику два чеки: один на суму 30-40 тис. грн – на користь самої служби за демонтаж, а інший, значно більший – на користь комерційної компанії, якій рятувальники привезли модуль на зберігання.

Читайте: Прокуратура Киева подала 20 исков о возвращении земельных участков, на которых обустроены нелегальные газовые заправки

За даними Приступова, модуль займає не більше трьох машино-місць. Тож, за розцінками “Київпарктранссервісу”, зберігання має коштувати 2,5-5 тис. грн на тиждень. Натомість власникам виставляють рахунки на суму від 140 тис. грн на тиждень.

Читайте: Золотая жила Киевсовета: депутаты снова решили проверить АЗС

Депутату Київради від “Самопомічі” Вадиму Васильчуку в Департаменті міськблагоустрою сказали, що всі демонтовані модулі повернуто власникам. А от назвати виданню фірми, які зберігають обладнання, відмовилися через конфіденційність. Проте “Новое время” дізналося про одну з них: це ТОВ “Еко Газ Трейдинг” зі статутним капіталом 100 грн., створене п’ять місяців тому.

Читайте: Чиновники КГГА лобируют покупку газовоза и эвакуатора для демонтажа АГЗП

“Еко Газ Трейдинг” Володимира Поліщука зареєстрований по вул. Багговутівська, 17/21 у торговому центрі “Променада”.

Київська служба порятунку повідомила виданню “НефтеРынок”, що восени 2015 року відкачкою газу з демонтованих модулів займалося ТОВ “ЕМ Комплід”, а їхнім зберіганням – “Україна Бізнес Груп”.

Фірму “ЕМ Комплід” зі статутним капіталом 1 тис грн. записано на Вадима Руднєва.

“Україна Бізнес Груп” зі статутним капіталом 100 грн. належить Євгену Кондрашову, директором є Олександр Требісов. У серпні 2015 року КП “Київблагоустрій” замовило цій фірмі послуги демонтажу незаконно встановлених кіосків на 4,00 млн грн. Із кінця минулого року термін дії договору кілька разів продовжували.

Кондрашов також є засновником ТОВ “Київ-МАФ” і ТОВ “Метротрейд”. Раніше йому належало ТОВ “Теккотрейд”, яке було єдиним конкурентом “Україна Бізнес Груп” на згаданому тендері комунальників. Нині ж це підприємство переоформлене на Миколу Кондратьєва.

Керівником КП “Київблагоустрій” є Іван Кліпа. Раніше він був директором севастопольського ТОВ “Карента”. Засновником цієї фірми був Дмитро Білоцерківець, який після перемоги Віталя Кличка на виборах мера столиця у 2014 році очолив Департамент благоустрію КМДА. Нині Білоцерківець є нардепом від БПП і радником Кличка з питань благоустрію.

КиевVласть

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Екопарк чи забудова: у Київраді вирішується доля 176 га землі на Осокорках
Екопарк чи забудова: у Київраді вирішується доля 176 га землі на Осокорках
09:00 Невдовзі, можливо вже 5 грудня, в столичній міськраді спробують поновити для ТОВ “Контактбудсервіс” договори оренди земельних ділянок у житловому масиві Осокорки-Центральні загальною площею…
Друга спроба: метро на Виноградар за майже 14 млрд гривень домовились будувати до травня 2027 року
Друга спроба: метро на Виноградар за майже 14 млрд гривень домовились будувати до травня 2027 року
09:00 Днями перспектива завершення будівництва метро на Виноградар ще трішки віддалилася від мешканців цього житлового масиву, хоча їм і не звикати. КП “Київський метрополітен”…
“Башта на кону”: Київрада ризикує пам'ятником архітектури заради житлової багатоповерхівки
“Башта на кону”: Київрада ризикує пам’ятником архітектури заради житлової багатоповерхівки
09:00 Столичні депутати погодили поновлення договору оренди земельної ділянки на вул. Старонаводницькій, 2-А, завдяки чому ТОВ “ЖК Старонаводницький” зможе будувати там 24-поверховий будинок з…
Banner
QlU7mDx4