“Зелене світло”: 18 шкіл та дитсадків Київщини одержали освітні ліцензії

“Зелене світло”: 18 шкіл та дитсадків Київщини одержали освітні ліцензії

У серпні Київська ОДА видала та переоформила 41 ліцензію на здійснення освітньої діяльності приватним та комунальним школам, ліцеям і садочкам у пристоличному регіоні. Більшість ліцензій КОДА довелося оновити у зв’язку з реформуванням закладів загальної середньої освіти. Найбільша ж кількість ліцензій дісталася ліцеям Обухівщини.

Як стало відомо KV, у серпні голова Київської ОДА Василь Володін підписав вісім розпоряджень №№ 377, 405, 406, 407, 408, 410, 411, 436 щодо надання ліцензій на здійснення освітньої діяльності в навчальних закладах Київщини.

Згідно з документами, КОДА видала 41 ліцензію на освітню діяльність 18 приватним, комунальним школам та садочкам з міст Ірпінь, Обухів, Бориспіль та Києво-Святошинського району. Враховуючи і навчальні заклади Студениківської ОТГ. 

Ірпінь

Першу ліцензію здобув приватний ірпінський заклад загальної середньої освіти – ліцей “Галілео”*. Він має намір охопити початковою освітою 120 дітей. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Ліцей розташований у місті по вулиці 11 лінія, 2, та саме ТОВ зареєстроване в місті Буча за адресою: вулиця Яблунська, 318-А. 

Засновниками ліцею є бучанська багатодітна родина Олесі та Олега Соколових, які мають вищу медичну та педагогічну освіту, а також є випускниками низки популярних бізнес-програм. Сам ліцей зареєстрований нещодавно – у червні із статутним капіталом у розмірі тисяча гривень. Вартість навчання у сучасному освітньому просторі, як позиціонує себе заклад, стартує з 12 тис. гривень в місяць. І це не враховуючи разовий щорічний внесок у розмірі 10 тис. гривень. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Крім того, за даними системи YouControl, Соколов є засновником ТОВ “Вінмед” – компанії, яка постачає кисневі концентратори під брендом “Кисневий CLUB”, платформи для неформального спілкування Бучанської громади “Бучанский гражданинЪ”. А також альтернативної школи “Освiтня платформа”, де керуючою директоркою також є Соколова. Цей заклад розташований в екологічній лісовій локації у місті Ірпінь по вулиці Варшавська, 116, на території “Адмірал Клубу”. Сама ж Соколова працювала директоркою в Papaya school і в компанії-постачальниці високотехнологічних рішень в галузях науки, освіти ZEISS Connecting Solutions – Russia and CIS

Ще одну ліцензію КОДА схвалила також Ірпінському приватному закладу, але вже дошкільної освіти “Бейбі Ленд”**. Дитсадок працює за адресою: вулиця Соборна, 126, і планує виховувати 40 дітей. Зі статутним капіталом у розмірі 20 тис. гривень заклад розпочав свою роботу у червні цього року. Керує дитсадком Станіслава Коноваленко, належить же він Тетяні Коноваленко.

Києво-Святошинський район

Також у сфері дошкільної освіти одержав право виховувати 50 дітей приватний садочок “Леді Енд Бейбі”. Дитсадок можна знайти за адресою: село Софіївська Борщагівка, вулиця Волошкова, 81, та юридична адреса закладу закріплена за вулицею Лесі Українки, 20. 

У дошкільній сфері заклад також новачок – зареєстрований два місяці тому на Наталію Бондарець зі статутним капіталом в 6 тис. гривень. Кінцевими бенефіціарами установи є киянка Марія Лєбєдєва та Юлія Герасимяк. Їм же обом належить ТОВ “Леді Енд Бейбі”. ТОВ існує всього рік і діяльність його також пов’язана з дошкільною освітою. 

Варто зауважити, що на соцсторінці закладу датою заснування вказано вересень 2015 року. Позиціонує ж себе “Леді Енд Бейбі” не лише як дитсадок від 2 років, а як сімейний простір і дитячий центр з мінісадом від 1,6-1,8 років та раннім розвиток від 9 місяців. 

“П’ять років тому ми лише мріяти про цей документ. Та крок за кроком, разом з усією командою, яка так само зростала, як і наш проєкт, сьогодні ми маємо такий дозвіл від держави, як підтвердження сумлінного ведення справи, що вимагає дуже відповідального відношення як до фізичної, так і емоційної безпеки дітей”, – прокументувала адміністрація закладу в Facebook подію щодо одержання осівітньої ліцензії. 

Також у Софіївській Борщагівці КОДА анулювала на підставі заяви ліцензіата ліцензію на здобуття початкової та базової освіти для ТОВ “Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів “Новософіївська школа” – дитячий садок “Мозайка”, датовану 2016 роком. 

“Зелене світло”: 18 шкіл та дитсадків Київщини одержали освітні ліцензії

Новософіївський навчальний заклад “Мозайка”

Анулювання документу пов’язане з реформуванням освітньої установи. Заклад вже одержав нові чотири ліцензії: за рівнем початкової (обсяг – 230 дітей), базової (10 осіб), профільної (10 осіб) та дошкільної освіти (250 осіб) у якості ліцею – дитячого садка “Мозаїка”****. 

Про ліцей відомо, що він працює вже 4,5 роки на території ЖК “Софіївський квартал” за адресою: вулиця Академіка Шалімова, 69-А. Керує закладом Ірина Турчак. Статутний фонд установи, за даними YouControl, становить 156 тис. гривень. Належить же ліцей азербайджанцеві Мамедову Фарамаз, Джабраілову Рашад, Валієву Турал Ельданиз Огли і Джабраіловій Ляман Рашад Кизи.

“Мозайка” – це освітній комплекс. Тут пропонують сучасні методики навчання, іноземні мови, триразове харчування з контролем дієтолога. З дітьми працює психолог та логопед. Так, на сайті закладу зауважено, що наразі ще триває набір у 1-4 класи. Дитсадок же розрахований на дітей від 2 до 6 років з орієнтованою вартістю 3800 тис. гривень в місяць та щорічним внеском в 4 тис. гривень. На форумах про заклад можна знайти невтішні відгуки, а з плюсів виділяють сучасний ремонт. 

У Києво-Святошинському районі вихованням 30 дітей займатиметься фізична особа-підприємець Катерина Локаткіна****. Згідно з даними ЄДР, як ФОП, Локаткіна зареєстрована у лютому 2013 року. В основному її діяльність пов’язана з дошкільною освітою. У розпорядженні ж зауважено, що підприємець планує працювати за адресою: село Нове, вулиця Садова, 34.

Бориспіль

Початковою, базовою та профільною освітою бориспольских дітей забезпечить ТОВ “Школа Акцент”*****. Школа зареєстрована у травні цього року зі статутним капіталом в 1 тис. гривень на Олексія Колязіна й одержала три ліцензії із загальним обсягом на 201 місце. Під керівництвом Ілони Петренко дітей навчатимуть у місті по вулиці Верхній Вал, 29-А.

За даними інформаційної системи управління освіти Київської області, у школі діє сім класів із загальною кількістю учнів у вісім осіб. “Акцент” – дистанційна школа з 1 по 11 класи, яка навчає за типовими освітніми програмами МОН з використанням платформи Microsoft Teams. Діти тут мають можливість навчатися у зручний для них час. Вартість навчання варіюється від 1 тис до 3,5  тис. гривень у місяць, залежно від типу навчального пакету. Крім того, діють знижки на навчання для дітей із пільгових категорій. 

Обухів

Міській раді Обухова вдалося здобути за спрощеною системою (без проходження процедури ліцензування) для своїх шістьох академічних ліцеїв найбільшу кількість ліцензій – 18. Кожен заклад одержав по три ліцензії у сфері повної загальної середньої освіти. А саме: за рівнем початкової, базової та профільної освіти. 

Нагадаємо, що раніше школи проходили атестацію й у вигляді ліцензії на здійснення освітньої діяльності установам видавалися Свідоцтва про атестацію й ліцензування. До реформування, ці шість закладів працювали як загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів. Загалом, звичайно, школи пережили не один етап освітньої реорганізації і сьогодні вже навчають в умовах Нової української школи. Переважно відкривалися ці установи ще у ХХ столітті, але продовжують навчати дітей вже майже 30 років і після здобуття Україною незалежності. 

Комунальний Академічний ліцей № 1 імені А.С. Малишка****** одержав ліцензійний обсяг послуг з розрахунком на 930 дітей. У 2019-2020 навчальному році в 22 класах навчалося 665 учнів із середньою наповнюваністю класів в 30 учнів. Ліцей розташований у місті по вулиці Київська, 18, і здійснює юридично освітню діяльність ще з 1996 року. Загалом же школа побудована ще у 1911 році. І саме з 1920 по 1927 роки тут навчався поет Андрій Малишко, ім’я якого і носить сьогодні школа. Тут і досі зберігся “головний” корпус старої школи. Працює сьогодні ліцей під керівництвом директорки, вчителя вищої категорії та методиста Марини Мигаль. 

Академліцей № 2*******, розташований по вулиці Козацький шлях, 1, одержав ліцензії загальним обсягом на 395 місць. Минулого року тут навчалося 336 дітей під керівництвом директорки Світлани Шаповал. Життя ж школи розпочалося ще в 1902 році. 

Ліцеї № 3 та № 5 навчатимуть за новими ліцензіями також значну кількість дітей –  1905 та 1880, відповідно. Третій ліцей******** розташований по вулиці Миру, 12, а п’ятий********* – по Лермонтова, 24. 

Перший дзвоник у школі № 3 пролунав ще в 1981 році. Сьогодні цей заклад переповнений, адже потужність будівлі розрахована всього на 1,5 тис. дітей. Очолює ліцей Надія Хоменко. Ліцеєм № 5 керує директорка, учитель початкових класів вищої категорії Антоніна Коновал. Всього минулого року тут навчалося 1749 учнів в 63 класах. 

Трохи більше 500-та осіб за оновленими ліцензіями навчатимуть академіліцей № 4  (550 осіб) ********* та Академічний ліцеї імені Володимира Мельника (530)**********. 

Четвертий ліцей базується в мікрорайоні “Петровський” за адресою: вулиця П. Осипенко, 26. До цього будівля школи неодноразово перебудовувалася. У 1974 році була зведена нова будівля на 960 учнів, в якій сьогодні і навчаються діти та працює 26 вчителів під керівництвом Вікторії Марченко. Минулого року у 14 класах тут навчалось 328 учнів.

Ліцей  імені Володимира Мельника розташований по вулиці 8 Листопада, 42. Очолює цю установу – Ірина Михайлова. Загалом це заклад іноземного філологічного профілю і для цього у приміщенні обладнані спеціальні лінгафонні кабінети. А уроки основної і старшої школи проводяться за кабінетною системою в режимі двотижневого розкладу спарених занять. Мережа цього ліцею минулого навчального року складалася із 17 класів та 7 кабінетів початкових класів, в яких навчалося загалом 470 учнів.

Громада

Також без проходження процедури ліцензування по чотири ліцензії у сфері повної загальної середньої освіти схвалили і навчальним закладам Студениківської ОТГ. А саме: опорному закладу в Студениках, Соснівському та Переяславському навчально-виховним об’єднанням (НВО) та дитсадку “Малятко”.

За словами голови Студениківської ОТГ Марії Лях, потреба в оновлені школам та садочку освітнх ліцензій виникла у зв’язку з освітньою реформою та після передачі установ з балансу району на утримання до тергромади. 

“Зелене світло”: 18 шкіл та дитсадків Київщини одержали освітні ліцензії

“Був період, коли навчальним закладам не потрібно було одержувати ліцензії, якщо він має статут середнього загальноосвітнього. Сьогодні і такі заклади не можуть працювати без відповідної ліцензії. Одержати її необхідно окремо за кожним освітнім рівнем: дошкільним, початковим, неповним та загальним середнім. Все це ґрунтується на підставі нового закону “Про повну загальну середню освіту”. Та працюючим закладам надали можливість пройти цей процес за спрощеною процедурою”, – розповіла вона.

В Студениківському опорному закладі************* навчатимуть загалом 285 дітей за рівнем початкової (90 осіб), базової (110), профільної (45) та дошкільної (40) середньої освіти. Заклад розташований в адмінцентрі ОТГ по вулиці Шкільна, 27. Педагогічний штат нараховує 28 вчителів, які навчають дітей під керівництвом директорки – спеціаліста вищої категорії Наталії Кийко. Нинішнього року школа відкрила двері для 207 учнів iз чотирьох сіл ОТГ: Соснівка, Сомкова Долина, Козлів та Студеники. Дітей підвозяться до школи двома автобусами, що були надані державою у рамках програми  “Шкільний автобус”. Заснована ж школа була у далекому 1964 році. 

“Зелене світло”: 18 шкіл та дитсадків Київщини одержали освітні ліцензії

Студениківський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів

Аналогічні ліцензії здобуло і Соснівське навчально-виховне об’єднання “Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти”**************, розташоване в селі Соснова по вулиці Центральна, 36. Загалом НВО одержав право продовжувати надавати освітні послуги з ліцензованим обсягом на 125 осіб. Відкрилася школа ще 1989 році із проєктною потужністю на 306 місць. Сьогодні ж у школі навчається майже 80 дітей. 

Переяславське НВО*************** одержало дві ліцензії за рівнем початкової (60 осіб) та базової (60) освіти за адресою: село Переяславське, вулиця Привокзальна, 24. А також за рівнем дошкільної освіти з ліцензованим обсягом 60 осіб по вулиці Центральна, 43-А. Будівля дитсадка була збудована ще у 1986 році, будівля ж школи новіша – її будівництво розпочалося у 2016 році. 

Також у Студениках по вулиці Корзуна, 8, працює заклад дошкільної освіти “Малятко”****************. Він охопить виховними послугами 90 маленьких жителів ОТГ.  Будівництво ж приміщення закладу датоване 1967 роком із розрахунком на 100 осіб. Керує закладом Наталія Тарасенко.

Нагадаємо, як раніше повідомляла KV, навчальний рік 2020 для школярів Київщини кардинально відрізнятиметься від попередніх. З першого вересня учні житимуть за новими правилами. Антисептики, маски, соціальна дистанція та температурний скринінг стануть у школах обов’язковими. Звикатимуть і до навчання за скороченим графіком та на свіжому повітрі. Столичний регіон звітує: навчальні заклади до початку занять споряджені. Проте готуються й до гіршого. Не виключають повернення до дистанційного навчання вже в першій декаді осені.

Читайте: КМДА видала 16 школам і дитсадкам освітні ліцензії в шести районах столиці

* ТОВ “Ірпінський приватний заклад загальної середньої освіти – ліцей “Галілео” (код ЄДРПОУ: 43644843).

** Приватний заклад дошкільної освіти “Бейбі Ленд” (код ЄДРПОУ: 43667127 ).

*** Приватний заклад “Заклад дошкільної освіти “Леді Енд Бейбі” (код ЄДРПОУ: 43661282).

**** ТОВ “Новософіївський ліцей” – дитячий садок “Мозайка” (код ЄДРПОУ: 40362419).

***** ФОП Локаткіна Катерина Володимирівна (код ЄДРПОУ: 3038807941).

****** ТОВ “Школа Акцент” (код ЄДРПОУ: 43618572).

******* Академічний ліцей № 1 ім. А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ: 25658367). 

******** Академічний ліцей № 2 Обухівської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ: 25658203).

********* Академічний ліцей № 3 Обухівської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ: 25658309).

********** Академічний ліцей № 4 Обухівської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ: 25658261).

*********** Академічний ліцей № 5 Обухівської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ: 25657959).

************ Академічний ліцей імені Володимира Мельника Обухівської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ: 34911818).

************* Студениківський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (код ЄДРПОУ: 25657617).

************** Соснівський НВО “Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти” (код ЄДРПОУ: 25657793).

*************** Переяславське навчально-виховне об’єднання “Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти” (код ЄДРПОУ: 25657787).

**************** Студениківський заклад дошкільної освіти “Малятко” (код ЄДРПОУ: 25690612).

Фото: колаж KV

КиевVласть

Автор:
Інна Міхно
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
09:00 Наразі в судах вирішується доля 7,8 га лісу в заказнику “Дарничанка” – біля колишнього хутору Рибного в Дніпровському районі Києва. Столична прокуратура вимагає…
Banner
QlU7mDx4