Питну воду для мешканців Київщини необхідно зробити чистою і безпечною для здоров’я, – Георгій Цагареішвілі

Питну воду для мешканців Київщини необхідно зробити чистою і безпечною для здоров’я, - Георгій Цагареішвілі

Мешканці Київщини все частіше стикаються з проблемою поставки до їхніх осель неякісної питної води. На фото – така вода інколи тече з кранів у Бучі. Жовта, іржава, непридатна для пиття вода з кранів давно вже, на жаль, не є особливою дивиною. Кандидат у депутати Київської обласної ради Георгій Цагареішвілі впевнений, що вирішення проблеми питної води повинно стати пріоритетом для депутатів місцевих рад усіх рівнів – від обласної до територіальної громади. 

Про це KV стало відомо з повідомлення на сайті Київської територіальної організації партії “Європейська Солідарність”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Жовта, брудна вода з кранів – не дивина. І це біда, з якою мусимо боротися на повну силу. Дослідження фахівців Київського політехнічного інституту показують, що основні вади водопостачання на Київщині – це застаріле обладнання для доведення води зі свердловин, спроектоване в 60 – 70-х роках минулого століття. Також застарілі системи трубопроводів призводять до того, що вода забруднюється в процесі руху. Вони є причиною проривів ліній і втрат до 30% води. Додаймо сюди ще й забруднення наших річок сміттям та неочищеними стічними водами каналізації, їх обміління і замулення”, – зазначив голова Київської територіальної організації партії “Європейська Солідарність”, кандидат у депутати Київської обласної ради Георгій Цагареішвілі.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

На думку Цагареішвілі, воду для мешканців області можна зробити чистою і безпечною для здоров’я. Виважена державна політика забезпечення українців чистою водою, належні бюджетні витрати поряд з зусиллями органів місцевого самоврядування мають сприяти вирішенню проблема якості питної води. 

Він підкреслив, що Київщина змережена синіми жилками річок, озер, водосховищ, ставків. “На Україні завжди так: де село – там річка чи ставок. Загалом по Україні – 63 000 річок, 40 000 озер, 1 100 водосховищ, 400 000 ставків — усього 1,3 млн га. І Київщина ніколи не належала до найбідніших на воду регіонів. Один Дніпро чого вартий”, – додав кандидат.

Цагареішвілі висловив впевненість, що “Європейська Солідарність” Київщини цілком свідома того, що проблема питної води має бути найближчим часом серед найголовніших для депутатів місцевих рад усіх рівнів – від обласної до територіальної громади. 

“З цим переконанням ми йдемо на вибори, проблему питної води ми обов’язково включаємо до програм розвитку громад, які розробляють наші активісти. І раніше наша “Європейська Солідарність” не раз підтверджувала нашу увагу до проблеми конкретними діями”, – підкреслив Георгій Цагареішвілі.

Кандидат вважає, що чиста вода – це здоров’я наше і наших дітей, це довге і щасливе життя для мільйонів. 

Читайте: Вибори до Київоблради 2020: список “Європейської Солідарності”

Фото: пресслужба “Європейської Солідарності”

КиевVласть

Автор:
Вероника Злацкая
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4