Вадим Гедульянов назвав п’ять бід, від яких необхідно позбавити Боярку

Вадим Гедульянов назвав п’ять бід, від яких необхідно позбавити Боярку

Знищене комунальне господарство, відсутність центральної площі та занедбані парки, відсутність каналізації в центрі, будівництво сміттєпереробного підприємства та антиекологічна забудова – ось п’ять основних бід, які перетворюють Боярку в некомфортне місто. 

Про це повідомив в інтерв’ю виданню КиевVласть кандидат на посаду голови Боярської ОТГ Вадим Гедульянов.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Місто Боярка поділене на 2 частини залізничним переїздом і вони дуже різні. Те, що цікавить жителів історичної частини, мало хвилює нову Боярку, і навпаки. Спільним є те, що в Боярці практично знищене житлово-комунальне господарство. Якщо ремонт доріг і тротуарів – спільна біда для всіх наших населених пунктів та й для країни загалом, то для нашого міста стратегічною є необхідність оновити практично все комунальне господарство. Разом з тим, нова та історична частини Боярки мають розвиватися гармонійно, щоб ніхто не почував себе ображеним”, – стверджує Гедульянов.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

За його словами, в місті всього за 20 км від столиці на жаль немає центральної площі, а парки занедбані. Окрім цього гостро стоїть питання інженерних мереж.

“В Боярці вкрай важливо встановити станції знезалізнення води та оновити інженерну інфраструктуру. Адже іржавими трубами 70-річного віку, без системи очистки, до кранів боярчан вода доходить непридатною для споживання. Та, замість того, щоб оновлювати системи водопостачання та водовідведення, міська влада займалася концертами і фестивалями. У свою чергу, в історичній частині міста, не повністю вирішене питання центральної каналізації, більшість вулиць не заасфальтовані та не освітлені, про пішохідні зони й озеленення взагалі мовчу. В цій частині міста немає елементарних закладів базової соціальної інфраструктури – аптеки, магазину, амбулаторії. І це треба виправляти”, – каже кандидат.

Читайте: Гедульянов Вадим: “Моє завдання – комфортні та достойні умови життя в Боярці та кожному селі нашої об’єднаної громади”

Не все добре з екологією, проте, на думку Гедулянова, замість того щоб вирішувати екологічні проблеми чинна влада “топить” за сумнівні сміттєві проєкти та добиває центральний парк.

“Я виступаю категорично проти розміщення сміттєзвалища у межах Боярської ОТГ. Альтернатива є. І це аж ніяк не велике сміттєзвалище під вікнами людей, яке під кінець своєї каденції проштовхує чинна влада Боярки. Найперше, потрібно створити умови для сортування сміття, облаштувати спеціальні закриті майданчики, налагодити вчасний вивіз побутових відходів. Те, що пропонує Зарубін зі своєю командою – це відвертий злочин перед громадою.

“Окрема біда нашого міста – це намагання чинної влади віддати під забудову багатоповерховими житловими будинками третину парку імені Тараса Шевченка. Моя принципова позиція – парки мають залишатися парками із відповідним статусом. Адже це – комфорт і здоров’я людей. У нас є всі можливості створювати додаткові парки, а замість того діюча влада намагається знищити існуючі”, – підсумував Вадим Гедульянов. 

Нагадаємо, вибори голови Боярської ОТГ відбудуться у неділю, 25 жовтня.

Читайте: Вадим Гедульянов йде кандидатом на посаду Боярського міського голови від “Європейської Солідарності”

Фото: KV

КиевVласть

Автор:
Єгор Шильбаум
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
09:00 Нещодавно столична міськрада ухвалила програму управління об’єктами комунальної власності, розраховану на період 2025-2027 років. Усього на її реалізацію планується витратити 251,3 млн гривень,…
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Banner
QlU7mDx4