Вишгородський осередок “Європейської Солідарності” ініціював розробку Стратегії поводження з твердими побутовими відходами

Вишгородський осередок “Європейської Солідарності” ініціював розробку Стратегії поводження з твердими побутовими відходами

Вишгородський партійний осередок “Європейської Солідарності” ініціював розробку трирівневої Стратегії поводження з твердими побутовими відходами. Стратегія включатиме не лише заходи з роздільного сортування, а й одержання економічного ресурсу від переробки твердих побутових відходів із залученням зовнішніх інвестицій. 


Про це KV стало відомо із повідомлення прес-служби “Європейська Солідарність” Київщини.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 


Повідомляється, що під час робочої наради Вишгородського районного осередку “Європейської Солідарності” голова цього партійного осередку Ростислав Кириченко поставив питання розробки Стратегії поводження з побутовими відходами. 


Загалом він розповів про досвід європейських країн, де така переробка побутових відходів дає значний прибуток, зауваживши, що сьогодні картина у Вишгороді та інших населених пунктах району значно відрізняється від європейської.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм


У результаті зустрічі партійці визначилися, що Стратегія має включати в себе три рівні – міський, об’єднаної територіальної громади та загальнорайонний. І передбачати кілька аспектів – сортування, складування, вивезення, захоронення та переробки твердих побутових відходів.


“Це, по суті, екологічна стратегія, реалізація якої впливатиме на наше життя. І тому вже на етапі дошкільного і шкільного виховання потрібно закладати уважне і бережне ставлення до природи, стимулювати відповідне поводження з побутовими відходами через його сортування. Своєрідною мотивацією може стати система балів, яка буде цікавою для дітей та молоді, та ще, у підсумку, відповідно і винагороджуватиметься”, – наголосив Ростислав Кириченко.


Голова Вишгородського районного осередку наголосив, що буде напрацьований документ, який передбачатиме не тільки можливості роздільного сортування, а й найголовніше – переробки твердих побутових відходів з відчутним економічним ефектом, проведення інформаційних акцій серед населення щодо необхідності сортування побутових відходів.


“Крім того, маючи Стратегію, зможемо звернутися за одержанням грантів, підтримкою донорських організацій. Інвестиції у цю справу відчинять шляхи для проєктів, що будуть на користь громадам”, – наголосив Кириченко.


Нагадаємо, політична партія “Європейська Солідарність” не висунула свого кандидата на посаду мера Києва задля збереження у столиці єдності проєвропейських сил і недопущення “нетипового союзу реваншистів з Банкової”.


Читайте: “Європейська Солідарність” не висувала свого кандидата в мери Києва задля єдності патріотичних сил – Ірина Геращенко


Фото: сайт ЄС

КиевVласть

Автор:
Вероніка Злацька
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4