Крокуйте у світ стилю з adidas!

Крокуйте у світ стилю з adidas!

Коли мова йде про стиль та впевненість, ця легендарна торгова марка завжди виходить на перший план. Вона – це не лише про спортивний одяг, а про стильний вираз вашої особистості. З нею ви не тільки виглядатимете круто, а й почуватимете себе на висоті кожної миті життя. Нове відчуття моди та впевненості – це adidas!

на правах реклами

Історія світового визнання почалась в 1920 році, коли сім’я Дасслер вирішила відкрити бізнес із розробки взуття. Першими моделями були домашні капці та ортопедичні кросівки для спортсменів з інвалідністю. Матеріалами слугували старі автомобільні покришки для підошви, а для верху було використано воєнне спорядження.

Старший та молодший сини Рудольф і Адольф мали різні характери, але зі своєю роботою на фабриці вправлялись прекрасно. Через 2 роки після закінчення Другої світової війни та смерті батька, брати більше не мали такого тісного зв’язку. Через певний час вони розходяться внаслідок сварки. Забравши кожен собі по заводу, розпочинають власну справу наодинці. Так і з’явився знаменитий адідас, який походить від ініціалів засновника – Аді Дасслер.

Якість фірми – це гарантія досконалості перевірена часом 

Будь-який шов, матеріал та деталь виробництва перебуває під контролем найвищих стандартів. Лейбл відданий ідеї створення продукції, яка буде тішити вас не лише сьогодні, а й протягом багатьох років.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Команди спеціалістів постійно працюють над вдосконаленням технологій та інновацій, аби усякий виріб був витонченим шедевром. Експерти не лише впроваджують передові технології, але й віддані принципам сталої якості та довіри.

У бренді кожен етап розробки – це процес, де досконалість перевіряється з найбільшою уважністю та любов’ю. Вони переконані, тільки кращі матеріали та найкраща робоча практика можуть дати клієнтам те, на що вони очікують – товари, котрі вражають своєю бездоганністю.

TikTok

Шаленій та твори

Крокуйте у світ стилю з adidas!

Розкішний асортимент adidas пропонує зануритись у нові можливості вибору, аби усі споживачі могли обрати продукт, що відповідає його потребам та вподобанням.

 •       Блузи та сорочки.
 •       Брюки та штани.
 •       Верхній одяг.
 •       Варіанти для пляжу.
 •       Сукні та спідниці.
 •       Топи, майки та футболки.
 •       Черевики та чоботи.
 •       Кросівки.
 •       Сандалі та взуття без задника.
 •       Головні убори, шарфи та рукавиці.
 •       Сумки та рюкзаки.
 •       Шкарпетки.
 •       Спідня білизна.

Виберіть із розмаїття кольорів, відтінків та фасонів та насолоджуйтесь процесом носіння довгий час.

Не втрачайте шанс та оформляйте замовлення на бажану модель від adidas на офіційній платформі MD-Fashion. Спеціальні пропозиції, акції та клубна програма гарантовано зробить ваш досвід онлайн-шопінгу ще приємнішим та вигіднішим.

КиївВлада

 

Поділитися
Поділитися
Поділитися

Рекомендуємо до перегляду

Гвардійці в боях за Вовчанськ: як давали відсіч ворогові на півночі Харківщини
Гвардійці в боях за Вовчанськ: як давали відсіч ворогові на півночі Харківщини
20:00 Інтенсивність боїв, що почалися на півночі Харківської області 10 травня, потроху стихає, агресорів поступово видавлюють з території України, а нас цікавить питання: що це…
Соціальне ранчо: як благодійники рятують коней з окупації та від загибелі
Соціальне ранчо: як благодійники рятують коней з окупації та від загибелі
17:00 У селі Жукин Вишгородського району Київщини вже понад рік працює єдине в Україні соціальне ранчо Horse Paradise: місце, де коні з окупованих та…
Апетит під час їжі: забудовники столичного ЖК “The Resort” успішно судяться за “висотні МУО”
Апетит під час їжі: забудовники столичного ЖК “The Resort” успішно судяться за “висотні МУО”
09:00 ТОВ “МБ Іновація” намагається в судовому порядку оскаржити низку положень Містобудівних умов та обмежень (МУО) на проєктування будівництва житлового комплексу (ЖК) “The Resort”…
Banner
QlU7mDx4