Clarity Project запустив новий сервіс – аналітичну платформу Clarity Hromada

Clarity Project запустив новий сервіс - аналітичну платформу Clarity Hromada

Clarity Project запустив новий сервіс – аналітичну платформу Clarity Hromada. Платформа дозволяє відстежувати ключові показники територіальних громад: бюджетні витрати, економічну активність, демографію, відбудову та інше. Сервіс постійно поповнюється інформацією з Єдиного державного порталу відкритих даних та інших офіційних джерел.

Про це КВ повідомили в Clarity-project.

“Clarity Hromada має на меті зробити доступ до даних про територіальні громади легким та зрозумілим. Інформація відображається у формі зручних дашбордів. Користувачі можуть фільтрувати дані за необхідними показниками, рейтенгувати та порівнювати громади між собою, дивитися історію змін показників”, – повідомили розробники.

Зазначається, що Clarity Hromada стане в пригоді:

  • мешканцям, громадським активістам та журналістам — для моніторингу використання публічних коштів та виявлення корупційних схем;
  • потенційним інвесторам — для аналізу ринку та конкурентів перед відкриттям нових підприємств;
  • локальним бізнесам — для пошуку нових партнерів;
  • органам місцевого самоврядування — для ухвалення управлінських рішень.

Скористатися сервісом можна за посиланням: clarity-project.info/hromada/, а також з меню на сайті clarity-project.info

Сервіс Clarity Hromada є безкоштовним та відкритим для всіх. Для того щоб отримати інформацію про конкретну громаду, необхідно знайти її по назві чи за кодом КАТОТТГ у пошуці. Дашборд громади покаже, які населені пункти є її частиною, яка кількість мешканців має декларації з сімейними лікарями, які активні компанії та проекти відбудови має ця ОТГ, скільки нових дозволів на будівництво було видано за рік, скільки закупівель/аукціонів Prozorro та на яку суму було оголошено. 

 

Сервіс Clarity Hromada створено командою аналітичної платформи Clarity Project за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» і за сприяння Міністерства цифрової трансформації України. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа.

Фото: Clarity Project

КиївВлада

Олексій Вєтров

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Земельні війни: “кооператив Рябікіна” не втрачає надію забудувати житлом територію ландшафтного заказника "Жуків острів"
Земельні війни: “кооператив Рябікіна” не втрачає надію забудувати житлом територію ландшафтного заказника “Жуків острів”
09:00 У столиці продовжуються боротьба за земельну ділянку площею 5,1 га на вул. Лютневій, що на Жуковому острові. В 2024 році міська прокуратура добилася…
Переплата як система: Нацполіція розслідує службову недбалість посадовців “Київміськсвітла”
Переплата як система: Нацполіція розслідує службову недбалість посадовців “Київміськсвітла”
09:00 Столичні правоохоронці наразі розслідують як мінімум три відносно нових кримінальних провадження за фактами службової недбалості з боку посадовців КП “Київміськсвітло”. Йдеться про ймовірні…
Командир розвідроти 100 омбр Максим Іващенко: "Війна змінилася, і ми повинні динамічно вдосконалюватись та відповідати адекватно"
Командир розвідроти 100 омбр Максим Іващенко: “Війна змінилася, і ми повинні динамічно вдосконалюватись та відповідати адекватно”
17:33 Старший лейтенант Максим Іващенко, який виконує обов’язки командира однієї з розвідувальних рот легендарної «Сталевої сотки», поділився своїм досвідом та думками про зміни, що…
Banner
QlU7mDx4