На Київщині тривають роботи по відбудові дорожньої інфраструктури, поновлюють водопостачання та підключення газу, – КОВА

На Київщині тривають роботи по відбудові дорожньої інфраструктури, поновлюють водопостачання та підключення газу, - КОВА

У Київській області станом на сьогодні, 17 квітня, продовжуються роботи по відновленню інфраструктури, зруйнованої рашистами. Продовжується розчистка Житомирської траси та зведення тимчасових мостів. Послуги з водопостачання відсутні у 11 населених пунктах. Водночас повністю або частково відновлено розподіл газу у 18 населених пунктах.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби  Київської обласної військової адміністрації (КОВА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Зранку ворог наніс ракетний удар по м. Бровари. Є потрапляння в ряд інфраструктурних об’єктів. На місці працюють робітники ДСНС, інформація щодо постраждалих уточнюється. За повідомленнями місцевої влади в Броварах можуть бути перебої з електроенергією та водопостачанням. Всі комунальні служби працюють в посиленому режимі.  У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів силами оборони проводиться зачистка, розмінування”, – повідомили в пресслужбі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Також, згідно повідомлення, продовжуються роботи з розчистки Житомирської траси та зведення тимчасових насипних мостів через річку Ірпінь. Біля села Стоянка роботи із зведення насипного мосту закінчені. Рух транспорту планується відкрити у понеділок. 

Одночасно проходять роботи з демонтажу знищеного загарбниками мосту на Житомирській трасі. Головне завдання тут – відновити одну сторону моста в бік Києва і тим самим запустити в повній мірі Житомирську трасу. 

Продовжуються роботи по відновленню переходу з твердим покриттям через річку Ірпінь біля села Демидів. 

Розпочались підготовчі роботи по влаштуванню переправи через річку Таль та дороги з твердим покриттям в селі Рудня-Тальська.

Ситуація з поновленням водопостачання в територіальних громадах наступна:

Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відсутні у 11 населених пунктах (84 689 абонентів), зокрема:

Бучанський район

  • Бучанська ТГ – (2 населені пункти) – м.Буча, смт Ворзель;

  • Ірпінська ТГ – (3 населені пункти) – м.Ірпінь, с.Михайлівка-Рубежівка, с.Козинці;

  • Гостомельська ТГ – смт Гостомель;

  • Макарівська ТГ – смт Макарів (частково);

  • Бородянська ТГ – смт Бородянка

  • Немішаївська ТГ – смт Немішаєве (частково);

  • Вишгородський район

  • Іванківська ТГ – смт Іванків (20% селища);

  • Димерська ТГ – (2 населені пункти) смт Димер, с.Демидів.

В Ірпені АК “Київводоканал” завершив роботи на каналізаційному колекторі, який було пошкоджено ворожими обстрілами. Поряд з цим, проводяться роботи з прокладання водогону, який забезпечить мешканців Ірпеня водою із Києва.

  • Немішаївська ТГ –  с.Микуличі – генератор забезпечує роботу свердловини, вода подається в домівки. У с.Клавдієво-Тарасове та с.Пороскотень – вода подається в домівки. У смт Немішаєве–організовано доставку генераторів для запуску водопостачання та водовідведення.

  • Бородянка – 15 квітня  фахівцями АТ “Київводоканал” завершено роботи на головній каналізаційній насосній  станції у селищі. З приміщення станції повністю відкачали понад 7000 м3 стічних вод. Тепер фахівці зможуть виконати ремонт затопленого обладнання та повністю відновити роботу каналізаційної станції.

  • Макарів – частково відновлено електропостачання та  централізоване водопостачання населенню.

  • Іванків – 16 квітня повністю відновлено електропостачання, таким чином усі свердловини в роботі та підключено до електропостачання, вода у систему запущена. Наразі 80% абонентів селища забезпечено цілодобовим централізованим водопостачання, решта 20% почасово – 4 години вранці і 4 години ввечері до з’ясування якості питної води.

Перебіг робіт по відновленню газопостачання:

За попередню добу повністю або частково відновлено розподіл газу у 18 населених пунктах до 5597 об’єктів споживачів.

Крім того, протягом дня виконувались аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до відновлення по 11 населених пунктах, в т.ч. в другій половині смт. Макарів, м. Ірпінь, с. Горенка та с. Рубежівка;

Загалом, повністю або частково відновлено розподіл газу у 82 населених пунктах до  45 067 об’єктів споживачів, зокрема:

  • Бучанського р-ну – у 37 населених пунктах

  • Броварського р-ну – у 36 населених пунктах

  • Вишгородського р-ну – у 8 населених пунктах

  • Фастівського р-ну – у 1 населеному пункті

Без газопостачання залишається 37 населених пунктів, зокрема:

  • Бучанського р-ну – 33 нас.пунктів

  • Броварського р-ну – частково 4 нас.пункти

  • ​Вишгородського р-ну – 4 нас пункти 

Також за добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 35 пожеж. З них 6– в житловому секторі, 1 – на об’єктах, 23- трав’яний настил, сміття – 4, сміттєзвалище -1.

З початку російської воєнної агресії на спецлінію “102” та чергову частину Головного управління надійшло 4517 заяв та повідомлень громадян про підпал, вибух, замінування, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за минулу добу 23.

Нагадаємо, у Бородянці подовжують розбирати завали зруйнованих багатоповерхових житлових будинків. Вже з під завалів вилучено тіла 41 загиблої особи.

Читайте: На Київщині продовжуються роботи з розмінування. Повертатись до своїх домівок ще зарано, – Олександр Павлюк


Фото: KВ

КиївВлада

Автор:
Олександр Попов
Рекомендуємо до перегляду
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
“Рибне місце”: прокуратура намагається забрати в оточення Івахіва-Пилипишина 7,8 га столичного лісу
09:00 Наразі в судах вирішується доля 7,8 га лісу в заказнику “Дарничанка” – біля колишнього хутору Рибного в Дніпровському районі Києва. Столична прокуратура вимагає…
Вищий пілотаж: влада села під Борисполем вигадала як витратити 1 млрд гривень на добудову школи
Вищий пілотаж: влада села під Борисполем вигадала як витратити 1 млрд гривень на добудову школи
09:00 У селі Гора на Бориспільщині вирішили повернутися до питання добудови школи, яку почали зводити пʼять років тому. Нещодавно в сільській раді заявили, що…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачала Сквира
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачала Сквира
11:00 У жовтні поточного року основна частина видатків Сквири була спрямована на забезпечення потреб закладів освіти громади. Зокрема, закупили газ для опалення та цифрові…
Banner
QlU7mDx4