Stolitsa Group визнали одним із найбільших забудовників

Stolitsa Group визнали одним із найбільших забудовників

Портал “Мінфін” визначив забудовників, які в третьому-четвертому кварталах 2020 року здали найбільше житла в столиці. До трійки лідерів потрапили “Київміськбуд”, Stolitsa Group і “ДСК-Житлобуд”. 


Про це KV стало відомо з повідомлення порталу “Мінфін” 


Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Найбільше квадратних метрів здав “Київміськбуд”. З другої позиції, яку він займав у попередньому рейтингу, компанія цього разу вирвалася в лідери. Але сталося це завдяки непростій спадщині “Укрбуду”, яку він взявся впорядкувати.


На другій позиції зміцнилася Stolitsa Group. Перші місця цей забудовник утримував весь 2019 рік, а в першому півріччі 2020 року він перемістився на сьому позицію. Але 137 тис. кв. м у чотирьох житлових комплексах (Seven, “Галактика”, “Ліпінка” і “Варшавський мікрорайон”) повернули Stolitsa Group до компанії лідерів.


Третій рядок дістався “ДСК-Житлобуд”. Ця компанія вже потрапляла до рейтингу – у другому півріччі 2018 року вона посідала сьоме місце. Зараз, після введення в експлуатацію двох великих будинків у житловому комплексі Navigator загальною площею понад 101 тис. кв. м, вона значно покращила свої позиції.


Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

До першої десятки також увійшли “Гранд ЛУОЛ”, “Інтергал-Буд”, Royal House, DUPD (Dragon-Ukrainian Properties & Development plc) і KSM-Group. Усього до рейтингу за досліджуваний період потрапило 22 забудовники.


За інформацією ProfiDOM.com.ua, торік у другому півріччі столичний ринок нерухомості поповнився 28 новими житловими комплексами загальною площею 704,5 тис. кв. м. Однак ця цифра повинна була бути втричі більшою. У другому півріччі 2020 року столичні забудовники обіцяли ввести в експлуатацію 87 об’єктів. Але затягування термінів здачі житла для компаній вже стало правилом, а не винятком. Цього разу, крім стандартної нестачі коштів, додався практично повний параліч дозвільної системи. Через “реформування” ДАБІ дозволи та сертифікати про введення в експлуатацію видавалися тільки через суд. Це сильно ускладнювало роботу і затягувало терміни завершення будівництва.


Фото: “Мінфін”

КиевVласть

Автор:
Алексей Ветров
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4