Українців запрошують до обговорення проєкту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору

Українців запрошують до обговорення проєкту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору

В Україні продовжується робота над Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору. Після презентації напрацювань експертів розпочався етап громадського обговорення проєкту Стратегії.

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Безбар’єрність має стати державною політикою та новою суспільною нормою”, – переконана перша леді України Олена Зеленська, в межах ініціативи якої триває робота над Нацстратегією. До розробки документу долучилося понад 230 експертів з усієї України. Їх напрацювання були презентовані на засіданні міжвідомчої робочої групи Кабінету Міністрів та стали основою для проєкту Стратегії.

“Спільно з експертами та представниками місцевого самоврядування ми напрацювали понад 600 пропозицій та ініціатив. Вони стосуються різних сфер: для прикладу, регулювання доступності міського транспорту, стимулів для роботодавців підтримувати різноманіття серед працівників, освіти протягом життя тощо”, – зазначив голова міжвідомчої робочої групи, Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Стратегія містить плани заходів на найближчі роки за різними напрямками: від забезпечення доступності об’єктів соціальної сфери та транспорту до розширення можливостей отримати освіту та місце роботи. Ініціативи, закладені в Стратегію, враховують потреби усіх без виключення соціальних груп населення, в тому числі, молоді, батьків дітей віком до 6-ти років, дітей та дорослих з інвалідністю, літніх людей.

Наразі стартував процес громадського обговорення проєкту Стратегії. Мета цього етапу – доопрацювати документ, зробити його максимально дієвим та ефективним, таким, що відповідає запиту суспільства та враховує пропозиції всіх зацікавлених сторін.

Ознайомитися з проєктом Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору можна на сайті Мінрегіону за посиланням.

.Долучитися  до громадського  обговорення може кожен охочий.

Пропозиції та зауваження приймаються до 24 березня 2021 року:

  • через онлайн-форму

  • на електронну пошту: filonychkv@minregion.gov.ua

  • листом на адресу 01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, Директорат просторового планування територій та архітектури, Міністерство розвитку громад та територій України.

Також в межах громадських обговорень Нацстратегії відбудеться низка публічних онлайн зустрічей, які будуть доступні до перегляду для всіх бажаючих.

Читайте: У 2021 році в рамках програми “Велике будівництво” планують реконструювати школу в селі Проців (фото)

Фото: пресслужба КОДА

КиевVласть

Автор:
Олексій Вєтров
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачало Рокитне
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачало Рокитне
09:00 Протягом червня 2024 року Рокитне Білоцерківського району Київщини здійснило публічних закупівель на 2,33 млн гривень. Найбільшою покупкою селища став модульний будинок, де цілодобово…
Нацполіція хоче припинити “бездозвільну” житлову забудову “КСМ-Груп” на столичному Академмістечку
Нацполіція хоче припинити “бездозвільну” житлову забудову “КСМ-Груп” на столичному Академмістечку
09:00 Правоохоронці розслідують факти порушень законодавства при будівництві житлових будинків на більш ніж 6,9 га землі столичного Академмістечка. Мова йде про забудову на земельних…
У Київраді збираються передати оточенню Кушніра землю під історичною будівлею “лісопильні Сніжка”
У Київраді збираються передати оточенню Кушніра землю під історичною будівлею “лісопильні Сніжка”
09:00 У столиці розгорається черговий скандал щодо знищення історичної забудови. Мова про будівлю “лісопильні Сніжка” на вул. Турівській, 29-а у Подільському районі, земельну ділянку…
Banner
QlU7mDx4