Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Обухів

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Обухів

Протягом березня обухівська міська влада зробила через Prozorro замовлень на 33,56 млн гривень. В перший місяць весни тут вирішили зробити акцент на благоустрої громади – третина березневих видатків спрямована на прибирання, озеленення та підрізання дерев. Ще майже у стільки ж коштів обійшлися обладнання та ліки для Обухівської лікарні інтенсивного лікування, на більшу частину яких закупили витратні матеріали для гемодіалізу. Серед іншого міськрада витрачалася на 365 пар демісезонних берців, висвітлення своєї діяльності в місцевій газеті, капремонт укриття будівлі міськради та її охорону. Цікаво, що найбільші замовлення березня в цій громаді без конкурсів дісталися компанії колишньої депутатки Обухівської міськради. Про це в історії про видатки міста Обухів у березні, яка є двадцять п’ятою частиною циклу КиївВлади “Справи насущні”.

Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у березні 2023 року Обухівська міська рада та підпорядковані їй комунальні підприємства уклали за результатами публічних закупівель 172 договори на 33,56 млн гривень.

Найбільші видатки

Третину березневих видатків Обухова – 10,67 млн гривень – становить замовлення виконкомом до кінця 2023 року послуг з благоустрою території громади, а саме:

  • прибирання вулиць, тротуарів, зупинок, дитячих майданчиків, пішохідних зон, меморіалів, а також видалення та демонтаж реклами, що розміщена в непередбачених місцях, монтаж та демонтаж прапорів до свят – 5,15 млн гривень;

  • влаштування та викошування газонів, садіння квітів і кущів, догляд за квітниками, їх полив і розрідження – 4,51 млн гривень;

  • обрізання, підрізання, вирізання та кронування дерев – 1,01 млн гривень.

Майже така ж сумма – 10,1 млн гривень – була спрямована на медичне обладнання та фармацевтичну продукцію на замовлення КНП “Обухівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування”. Левова частка цих коштів (8,56 млн гривень) “пішла” на витратні матеріали для гемодіалізу, на решту закупили лабораторних реактивів, ліків, тестів на наркотики та виявлення антитіл до ВІЛ.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Зі значним відставанням третє місце по величині видатків зайняло замовлення на 2,89 млн гривень обладнання Обухівським водопровідно-каналізаційним підприємством. Підприємство закупило 8 глибинних насосів з електродвигуном для свердловин, а також 1,8 тис. одиниць кранів, засувок, зворотніх клапанів, штуцерів та різьб.

Читайте: Захищена лінія зв’язку обійдеться мерії Обухова в 57 тис. гривень

На 1,53 млн гривень замовлено електротехнічного обладнання, які зайняли четверте місце серед березневих видатків Обухова. З цієї суми на 1,09 млн гривень згадане Обухівське водопровідно-каналізаційне підприємство закупило 17 перетворювачів частоти, на решту 438 тис. гривень (1, 2) міське Управління освіти закупило 10 генераторів.

Закриває п’ятірку ТОП-видатків Обухова в березні замовлення Управління освіти підвозу 661 школяра до навчальних закладах громади по різним маршрутам протягом 2023 року. Обійдуться ці послуги в 1,29 млн гривень.

Читайте: Обухів виділив кошти на чистку вигрібних ям у школах і садочках району

Найбільші замовники

Протягом березня договори за результатами публічних закупівель в Обухові підписували 12 замовників. Однак левову частку угод підписали два з них – виконком Обухівської міськради та КНП “Обухівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування”. Сумарно вони здійснили замовлень на 24,84 млн гривень, що становить майже 75% всіх березневих видатків Обухова.

Виконком Обухівської міськради протягом місяця уклав 33 договори на 14,52 млн гривень, з яких більше 10 млн гривень спрямували на послуги благоустрою. Серед іншого на майже 752 тис. гривень виконком замовив 365 пар демісезонних берців, на 778 тис. гривень – висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в газеті “Обухівські вісті”, 509,8 млн гривень – капремонт укриття міськради та майже півмільйона гривень – охорону будівлі міськради (вул. Київська, 10 в Обухові).

Читайте: Обухів замовив рекламні білборди та нагрудні знаки в одного і того ж ФОПа

КНП “Обухівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” протягом березня підписала 18 договорів загальною ціною 10,31 млн гривень. Витрати медзакладу зводилися до замовлення медобладнання та ліків. Найбільше коштів (8,56 млн гривень) спрямували на витратні матеріали для гемодіалізу. 

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Обухів

Найбільші підрядники

Освоювала обухівська влада в березні 33,56 млн гривень разом з майже сотнею підрядниками. Лідерство за загальною ціною отриманих замовлень здобули ТОВ “Міський житловий центр” (*) та ТОВ “Інноваційна медична група” (**), яким сумарно дісталося замовлень на 18,74 млн гривень або 55% від загальної ціни усіх березневих договорів міста.

ТОВ “Міський житловий центр” отримало три замовлення, всі вони від міського виконкому, загальною вартістю 10,17 млн гривень. Перший (ціна – 5,15 млн гривень) на прибирання території, другий (ціна – 4,51 млн гривень) на влаштування та  викошування газонів, садіння квітів і кущів, догляд за квітниками, їх полив і розрідження, третій (ціна – 509,8 тис. гривень) – на капремонт укриття міськради. Всі договори були укладені без конкурсів.

ТОВ “Інноваційна медична група” дістався найкоштовніший договір березня – від КНП “Обухівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” на постачання протягом поточного року витратних матеріалів для гемодіалізу вартістю 8,56 млн гривень. Договір укладено без конкурсу.

Про найбільших підрядників

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Міський житловий центр” зареєстровано в 2011 році в Обухові. Розмір статутного капіталу – 2 тис. гривень. Основний вид діяльності – комплексне обслуговування об’єктів. Засновники – Любов Воробець (директор) та Ольга Товолжанська.

Любов Воробець в 2010 році обиралася депутатом Обухівської міськради від партії “Фронт змін”. В 2015 році вона намагалася пройти до Обухівської міськради та Київської облради від партії “Сила людей”, в 2020 році – тільки в Обухівську, однак безрезультатно.

Ольга Товолжанська також мала наміри стати обухівським депутатом від партії “Сила людей”. Балотувалася в Обухівську міськраду вона двічі – на місцевих виборах 2015 та 2020 років, але жодного разу не пройшла.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або повязані з корупцієї правопорушення, в 2014 році Ольга Товолжанська була засуджена за підкуп службової особи юридичної особи приватного права (ККУ, Стаття 368-3). За це отримала покарання у вигляді штрафу у розмірі 110 500 гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на два роки. Однак, як вказано в реєстрі, вона була звільнена від відбування основного і додаткового покарання на підставі Закону України “Про амністію в 2014 році”.

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Обухів

За даними Clarity Project, у результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Міський житловий центр” підписало 197 договорів на 63,85 млн гривень. Всі замовлення фірма отримала на виконання робіт в межах Київської області, при цьому більшість з них їх дісталося саме від обухівської влади – виконкому Обухівської міської ради, її Управління освіти, КНП “Обухівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”, КНП “Обухівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” та Обухівського центру культури і дозвілля.

ТОВ “Інноваційна медична група” зареєстровано в 2017 році в Києві. Розмір статутного капіталу – 100 тис. гривень. Основний вид діяльності – оптова торгівля фармацевтичними товарами. Засновник – Володимир Іванов, директор – Іван Науменко.

За результатами участі у публічних закупівлях ОВ “Інноваційна медична група” отримало 36 підрядів на 121,71 млн гривень. Найбільший замовник – КНП “Білоцерківська міська лікарня №2”, від якого отримано підрядів на 52 млн гривень. 

До складу Обухівської міської територіальної громади входить місто Обухів та 24 села – Безіменне, Германівка, Григорівка, Гусачівка, Дерев’яна, Деремезна, Долина, Застугна, Козіївка, Копачів, Красна Слобідка, Красне Перше, Кулі, Ленди, Макарівка, Мала Вільшанка, Матяшівка, Нещерів, Перегонівка, Перше Травня, Семенівка, Степок, Таценки та Шевченкове.

Читайте також: Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Іванків

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Біла Церква

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачали Бровари

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Глеваха

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Яготин

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Димер

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Переяслав

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачало Вишневе

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Миронівка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Пісківка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачав Фастів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Макарів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Вишгород

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Козин

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Гостомель

Справи насущні: скільки та на що в лютому витрачали Гребінки

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачали Чабани

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Українка

Справи насущні: скільки та на що у березні вистачало Ставище

* ТОВ “Міський житловий центр” (код ЄДРПОУ: 37360998) 

** ТОВ “Інноваційна медична група” (код ЄДРПОУ: 41107465) 

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Автор:
Альона Момот
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4