БЕБ викрило мережу підпільних покер-клубів у Києві та менш великих містах

БЕБ викрило мережу підпільних покер-клубів у Києві та менш великих містах

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) у Київській області припинили незаконну діяльність мережі покер-клубів у Києві, Харкові та Одесі. Оголошено чотири підозри про вчинення кримінальних правопорушень. І це не вперше правоохоронці звернули увагу на цей “клуб”.

Про це KВ дізналася з повідомлення БЕБ.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Детективи Територіального управління БЕБ у Київській області припинили незаконну діяльність мережі покер-клубів у Києві, Харкові та Одесі. Оголошено 4 підозри про вчинення кримінальних правопорушень у складі організованої групи за ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 203-2, ч. 3 ст. 209 КК України”, – сказано в повідомленні.

Повідомляється, що детективи провели три обшуки за адресами розміщення покерних клубів. 

Вилучено понад 1,3 млн гривень готівкою в еквіваленті, чорнову бухгалтерію, підрахунки доходу від кеш-гри з кожного столу тощо. Крім того, вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони фігурантів та 38 столів для гри в покер, гральні карти та фішки.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Слідством встановлено, що група осіб під виглядом діяльності “Клубу спортивного покеру” проводила азартні ігри – кеш-гру в покер. Така гра проводиться за кошти учасників гри. Вона не має часових рамок, але має чітко фіксовані, не прогресуючі ставки, які гравець зобов’язаний зробити до того, як він отримає карти та заявляє дозвільний розмір фішок. У ході гри адміністрація закладу відраховує з гравців від кожного Поту (банку) комісію на користь грального закладу з метою отримання прибутку від проведення азартної гри.

Така незаконна діяльність прикривалася документами дозвільного характеру, виданими громадською організацією, яка має відношення до спортивного покеру.

“В липні минулого року детективи БЕБ вже проводили обшуки у згаданій мережі покер-клубів. Тоді було вилучено близько 4 млн грн готівкою в еквіваленті, чорнову бухгалтерію, комп’ютерну техніку, банківські картки, мобільні телефони фігурантів, 40 столів для гри в покер тощо. На вилучене майно вартістю понад 16 млн грн накладено арешт. Однак після обшуків фігуранти кримінального провадження закупили нове обладнання та продовжили надавати послуги з нелегальних азартних ігор”, – сказано в релізі БЕБ.

Як інформувала KВ, нещодавно очільник Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков склав протокол стосовно прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля за незаконне розголошення інформації про викривача, яка стала йому відома у зв’язку з виконанням службових обов’язків. Натомість у Прем’єра заявили, що він нічого не розголошував, і що заява голови НАЗК – маніпуляція.

Та історія стосується Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ), яка ліцензує ігорний бізнес або позбавляє його права на “ігорку”.

Читайте: НАЗК склало протокол на Шмигаля за незаконне розголошення інформації про викривача, у Прем’єра це назвали маніпуляцією

Фото: БЕБ

КиївВлада

Автор:
Олексій Ігнатьєв
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Невиліковний “Київтелесервіс”: Нацполіція знов фіксує завищення цін при закупівлях і придбання непотрібного
Невиліковний “Київтелесервіс”: Нацполіція знов фіксує завищення цін при закупівлях і придбання непотрібного
09:00 Столичні правоохоронці розслідують чергові факти можливих розтрати та привласнення бюджетних коштів при проведенні закупівель у СКП “Київтелесервіс”. Йдеться про придбання цим підприємством різного…
Справи насущні: у які інфраструктурні проєкти Київщини в жовтні вкладали найбільше коштів
Справи насущні: у які інфраструктурні проєкти Київщини в жовтні вкладали найбільше коштів
08:00 Попри регулярні повітряні тривоги та ворожі атаки Київська область продовжує інвестувати в інфраструктурні проєкти, хоча деякі з них реалізовуються зі скрипом. У жовтні…
Мільярди для “Київміськбуду”: як столичні платники податків розрахуються за помилки влади
Мільярди для “Київміськбуду”: як столичні платники податків розрахуються за помилки влади
09:00 На Хрещатику, 36 придумали, як добудовувати 18 житлових комплексів (ЖК), які свого часу зводилися “під прапорами” нині збанкрутілої держкомпанії “Укрбуд”. Минулого тижня Київрада…
Banner
QlU7mDx4