Білоцерківська громада підключилася до надання допомоги постраждалим від російської окупації північним районам Київської області. Крім збору гуманітарної допомоги, місцева влада спрямує до зруйнованих сіл і селищ комунальну техніку та аварійні бригади для відновлення їхньої інфраструктури та благоустрою.
Про це KВ дізналася із відеозвернення голови Білоцерківської міської ради Геннадія Дикого у Facebook.
“Шановна Білоцерківська громада! Після звільнення північних районів Київської області ми побачили звірів, окупантів, які не просто прийшли захопити нашу Землю, вони прийшли, щоб знищити все українське, щоб знищити генофонд нашої нації. Військові не вбивають жінок, дітей і цвільних. Це – не військові. Це – орки і звірі”, – розповів Геннадій Дикий.
За його словами, нині їхня громада щоденно працює над тим, щоб надати гуманітарну допомогу містам і селищам, які сьогодні постраждали.
“Шановні мешканці Бучі, Ірпеня, Макарова, Бородянке, Гостомеля, Димера, Іванкова – всі ті, хто найбільше сьогодні постраждав від окупації. Ми не кинемо вас у біді і будемо все робити для того, щоб відновити нормальне життя у ваших містах”, – говорить він.
І додав, що вже працюють аварійні бригади і що в Білій Церкві формують добровольців, техніку для того, щоб допомогти прибрати завали і зробити все, щоб жителі Київщини змогли повернутися якнайшвидше до нормального життя.
Крім того, з Білої Церкви щоденно відправляються машини з продуктовими наборами для північних регіонів.
“Страшно дивитись на тих людей, які вижили в цьому пеклі. Ми будемо працювати над відновленням нашої держави. Ми будемо всіма силами допомагати нашим Збройним силам звільняти окуповані території і будемо допомагати всім тим, хто сьогодні був змушений покинути свої домівки. Ми надамо прихисток і на надому допомогу таким людям. Ми здолаємо все і и обов’язково переможемо! Слава Україні!, – резюмував він.
Нагадаємо, як раніше повідомляла KВ, що упродовж 36 днів російські окупанти утримували під контролем Чорнобильську АЕС. Разом з нею заручниками стали працівники станції та наші військові. Факт захоплення ядерного об’єкту сколихнув весь світ. Нестабільна технічна безпека на ЧАЕС через затримку із ротацією персоналу несла загрозу не лише Україні, а й всій Європі. Крім того, через бойові дії “у зоні відчуження” зафіксували понад 30 пожеж.
Фото: beztaby.te.ua