Бородянська громада підписала меморандум про співпрацю з нотаріусами Київщини

Бородянська громада підписала меморандум про співпрацю з нотаріусами Київщини

Бородянська селищна рада уклала меморандум про співпрацю з Київським міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції України та Нотаріальною палатою Київщини для покращення доступу жителів громади до нотаріальних послуг і консультацій.

Про це КВ дізналася із повідомлення прес-служби Бородянської селищної ради.

“08 травня між Київським міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції України, Відділенням Нотаріальної палати України в Київській області та Бородянською селищною радою підписано Меморандум про співпрацю. Документ підписали заступник начальника Київського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України у Київській області Віталій Гдичинський, заступник голови Відділення Нотаріальної палати України в Київській області Оксана Соломатіна та Бородянський селищний голова Олександр Сахарук”, – йдеться у повідомленні.

(без назви)

Як зазначили у Бородянській селищній раді, меморандум передбачає налагодження інформаційної взаємодії між сторонами та обмін інформацією, необхідною для роботи нотаріусів Київської області. Зокрема, йдеться про впровадження електронної взаємодії між нотаріусами та Управлінням ЦНАП Бородянської селищної ради щодо отримання даних про реєстрацію або зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб.

Також документом передбачено надання безоплатних консультацій нотаріусами Бучанського районного нотаріального округу у приміщенні ЦНАПу Бородянської громади. Консультації проводитимуть як офлайн, так і онлайн із використанням сервісу Zoom.

Крім того, сторони домовилися спільно формувати графіки консультацій, надавати інформаційно-консультативну підтримку та координувати плани роботи.

«Підписання цього меморандуму — це ще один крок до покращення доступності послуг для жителів громади. Співпраця з нотаріусами та органами юстиції дозволить зробити консультації та отримання інформації більш зручними й оперативними для людей», – зазначив Бородянський селищний голова Олександр Сахарук.

Авточернетка

Раніше КВ повідомила, що у Бородянці відкрили відділення банку із підвищеною доступністю. Реалізація проєкту стала відповіддю на запит самих мешканців селища, яке відновлюється після окупації росіянами у 2022 році. У відкритті взяли участь заступниця голови Київської обласної державної адміністрації Наталія Гаватюк та член правління ПриватБанку Дмитро Мусієнко.

Читайте: Відновлення Бородянки: у селищі відкрили відділення банку із підвищеною доступністю

Фото: Бородянська селищна рада

КиївВлада

Владислава Олійник

Рекомендуємо до перегляду
Точка тяжіння: у Макарові будують активний парк з інклюзивними зонами та простором для рекреації
Точка тяжіння: у Макарові будують активний парк з інклюзивними зонами та простором для рекреації
13:00 У Макарові, що у 2022 році пережив важкі часи окупації, створять сучасний “Активний парк” на базі стадіону ім. Бруквенка. Після реалізації проєкту громада…
Незаконна стоянка і необліковані доходи: столична Нацполіція зацікавилася можливими зловживаннями посадовців КП “Житлоінвестбуд-УКБ”
Незаконна стоянка і необліковані доходи: столична Нацполіція зацікавилася можливими зловживаннями посадовців КП “Житлоінвестбуд-УКБ”
09:00 Столична Нацполіція зацікавилася обставинами використання стоянки на 400 автомобілів біля ЖК на вул. Соломії Крушельницької у Дарницькому районі. За інформацією слідчих, колишній чиновник…
Керівник ДІАЗ Роман Маленков: “Я хочу, щоб в “Стародавньому Києві” до музеїв стояли черги”
Керівник ДІАЗ Роман Маленков: “Я хочу, щоб в “Стародавньому Києві” до музеїв стояли черги”
12:00 Як повернути життя на Андріївський узвіз та відродити його роль мистецького серця Києва. Які таємниці приховує Замкова гора і як її можна перетворити…