Десять столичних РДА поповнили резерв препаратів йоду

Десять столичних РДА поповнили резерв препаратів йоду

Десять столичних районних державних адміністрацій (РДА) отримали належний резерв препаратів йоду. В разі необхідності, йод планується видавати населенню, яке потрапило в зону забруднення, на евакуаційних пунктах, відповідно до рекомендацій медиків.


Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби КМДА. 

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Місто подбало про належний резерв препаратів йоду. Йодид калію отримали всі десять РДА, а саме – районні евакуаційні комісії”, – передають в КМДА з посиланням на департамент муніципальної безпеки КМДА.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як пояснили у департаменті, саме ці комісії відповідають за безпосереднє планування, підготовку, організацію і, в разі потреби, здійснення евакуації у своїх районах. Якщо постане потреба в евакуації, йодид калію видаватимуть населенню, яке потрапило в зону забруднення, на евакуаційних пунктах, відповідно до рекомендацій медиків.

Запаси йодиду калію має департамент охорони здоров’я КМДА, який, у разі виникнення або загрози виникнення радіаційної небезпеки, забезпечить ним комунальні заклади охорони здоров’я та сімейних лікарів міста.

“Водночас інформація, поширена в мережі, про те, що в школи Києва нібито планують доставити препарати йоду і видавати учням – некоректна. Жодних розпоряджень щодо збору згоди від батьків на прийом школярами йодиду калію Департамент освіти і науки КМДА також не давав”, – повідомляють в КМДА.

Також в КМДА наголосили, що без офіційної рекомендації йодид калію в жодному разі не можна призначати собі самостійно і приймати “для профілактики”. 

Зазначимо, раніше в інтернеті “гуляла” інформація, що школи Києва на цьому тижні отримають йодид калію, який необхідно приймати під час радіаційної аварії. 

Адміністрації навчальних закладів столиці просять батьків школярів підписати згоду на прийом препарату дитиною у разі НС, якщо в цей час вона перебуватиме у школі. 

Нагадаємо, міська влада Києва закликає мешканці столиці повернутися до носіння масок у публічних місцях через зростання рівня захворюваності на COVID-19. Відповідні рекомендації затвердив столичний Штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Читайте: Столична влада у зв’язку із стрімким зростанням рівня захворюваності на COVID-19 закликає киян повернутися до носіння масок у публічних місцях

Фото: chas.news

КиївВлада

Автор:
Павло Башинський
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Кожна десята гривня під питанням: на ремонтах дитячої лікарні в Києві можуть переплатити 48 млн грн
Кожна десята гривня під питанням: на ремонтах дитячої лікарні в Києві можуть переплатити 48 млн грн
09:00 У Києві триває оновлення кількох корпусів Київської міської дитячої клінічної лікарні №1. Упродовж 2025 року лікарня уклала із ТОВ «Інж-Строй Компані» дев’ять договорів…
12,8 млрд гривень на метро і “Київтеплоенерго”: столична міськрада погодила отримання кредитів від ЄБРР і “Ощадбанку”
12,8 млрд гривень на метро і “Київтеплоенерго”: столична міськрада погодила отримання кредитів від ЄБРР і “Ощадбанку”
13:00 Столична міськрада погодила отримання найближчим часом відразу трьох кредитів на загальну суму понад 12,8 млрд гривень. В “Ощадбанку” планується взяти позику в розмірі…
Не до зими: у Білій Церкві зірвана сесія міськради поставила під питання підготовку до опалювального сезону
Не до зими: у Білій Церкві зірвана сесія міськради поставила під питання підготовку до опалювального сезону
10:00 Скандал навколо зірваної 89 позачергової сесії Білоцерківської міськради продовжує набирати обертів. Поки секретар ради та депутати, які не прийшли на засідання, перекладають відповідальність…