Для лікарень Київщини закупили 247 стаціонарних концентраторів кисню

Для лікарень Київщини закупили 247 стаціонарних концентраторів кисню

До кінця 2020 року в медустанови столичної області на замовлення Київської облдержадміністрації (КОДА) повинні поставити 247 стаціонарних концентраторів кисню. Ці апарати виділяють кисень з атмосферного повітря та призначені для збільшення вмісту кисню в крові хворого, у тому числі при ускладненнях викликаних COVID-19.

Як стало відомо КВ з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 9 грудня 2020 року Департамент охорони здоров’я КОДА уклав договір з ТОВ “Фіоре-М” (*) на поставку стаціонарних концентраторів кисню. Ціна договору склала 10,12 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Фіоре-М” повинен до кінця 2020 року поставити 247 стаціонарних концентраторів кисню в медустанови області (перелік медустанов не опублікований). Кисневі концентратори, згідно техдокументації, мають бути оснащені системою тривоги та можливістю проведення кисневої терапії для двох пацієнтів одночасно.

Закупівля проведена без конкурсу, оскільки обладнання необхідне для запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19). 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Нагадаємо, 19 березня 2020 року Кабмін прийняв постанову №225, якою спрощено порядок закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для запобігання поширенню коронавірусу в Україні. Документом визначено, що закупівлі, необхідні для боротьби зі спалахами COVID-19 в умовах невідкладності, здійснюються без проведення тендерів, з обов’язковим оприлюдненням в електронній системі всієї інформації про проведену закупівлю.

Для запобігання поширенню в Україні COVID-19 Кабмін 18 березня 2020 року прийняв постанову про введення режиму надзвичайної ситуації в Київській області. 20 березня уряд встановив режим надзвичайної ситуації (НС) в Києві, а також у Дніпропетровській та Івано-Франківській областях. 25 березня Кабінет міністрів ввів режим надзвичайної ситуації по всій території України до 24 квітня. З тотального карантину почали виводити в травні 2020 року. На сьогодні і до кінця 2020 року в Україні діє адаптивний карантин.

Читайте: Кабмин продлил действие адаптивного карантина до конца этого года

Кисневий концентратор – це спеціальний апарат, який виділяє кисень з атмосферного повітря, пропускаючи його через так зване молекулярне решето. Він призначений для збільшення вмісту кисню в крові. Таке обладнання необхідне хворому при кисневій недостатності, в тому числі при ускладненнях викликаних Covid-19.

Відмітимо, що на сьогодні по всій Україні спостерігається дефіцит медичного кисню. Про таку проблему в листопаді 2020 року Кабміну повідомила і Київська міськдержадміністрація (КМДА). Столична влада з посиланням на оперативну інформацію медустанов Києва вказала на критичну ситуацію, зокрема, з наявністю обладнання та фахівців для збільшення потужності систем киснепостачання. Також уряду повідомили, що на ринку були відсутні ємності для кисню великих розмірів – 3т і 5т.

Читайте: В КГГА насчитали 9 факторов, мешающих эффективно лечить киевлян от COVID-19

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Фіоре-М” зареєстровано в 2018 році. Статутний капітал – 10 тис. гривень. Засновник і директор – Лілія Соловйова.

За підсумками участі у публічних закупівлях ТОВ “Фіоре-М” уклало 105 договорів на 182,4 млн гривень (без урахування нинішнього). Найбільші замовники – ДУ “Науково-практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії” і Департамент охорони здоров’я КМДА (дані Zакупівлі).

Нагадаємо, 4 грудня 2020 року Департамент охорони здоров’я КОДА замовив поставку до кінця 2020 року 230 портативних телемедичних діагностичних комплексів. З їх допомогою лікарі зможуть зробити пацієнтові кардіограму, спірометрії і дерматоскопію, виміряти насиченість крові киснем і температуру.

Читайте: КОГА закупила 230 портативных диагностических комплексов

Департамент охорони здоров’я КОДА очолює Олена Єфименко.

* ТОВ “Фіоре-М” (код ЄДРПОУ: 41863208)

Фото: 112 Україна

КиевVласть

Автор:
Інна Арас
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4