До кінця наступного року у Києві планують виконати основні роботи для завершення реконструкції розв’язки на Шулявському шляхопроводі, – КМДА

До кінця наступного року у Києві планують виконати основні роботи для завершення реконструкції розв’язки на Шулявському шляхопроводі, - КМДА

Київ планує до кінця 2024 року реалізувати основний комплекс робіт, спрямований на завершення реконструкції розв’язки на Шулявському шляхопроводі.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби КМДА.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Згідно повідомлення КМДА, до кінця травня будуть завершені тендерні процедури щодо облаштування підземного переходу через Берестейський проспект.

Як наголосили у пресслужбі, повністю відремонтувати цей підземний перехід планується до кінця 2023 року.

“Наразі основним питанням реконструкції транспортної розв’язки на перетині Берестейського проспекту з вулицею Вадима Гетьмана залишалось облаштування з’їздів на Берестейський проспект. Для цього необхідно було знести цех №5 колишнього заводу “Більшовик”, – прокоментували у КМДА.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як пояснили у пресслужбі, після викупу та оформлення права власності громадою Києва на споруду цеху №5 із серпня цього року заплановано розпочати його демонтаж.

“Нині проводиться експертиза кошторисної вартості об’єкта та готується оголошення тендерної процедури на демонтаж цеху №5, після чого розпочнуться роботи з облаштування з’їздів”, – додали у пресслужбі.

У КМДА також повідомили, що до кінця 2024 року планується завершити основний комплекс робіт реконструкції транспортної розв’язки на Шулявському шляхопроводі та забезпечити її повноцінне функціонування.

Нагадаємо, КП “Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва” підписала додаткову угоду з ТОВ “Північно-Український будівельний альянс”, згідно з якою ця компанія мала реконструювати Шулявський шляхопровід (міст) до 31 грудня 2021 року.

Проте пізніше столична влада перезатвердила проект реконструкції Шулявського шляхопроводу (на перетині проспекту Перемоги з вулицею Гетьмана).  В оновленому проекті загальна вартість реконструкції зросла з 1,05 млрд гривень майже до 2 млрд гривень.

Як пояснили у КМДА, вартість реконструкції Шулявського мостового переходу включає також реконструкцію прилеглих вулиць і вулиць, якими здійснюється об’їзд, а також комплексний благоустрій території.

Читайте: В КГГА заявили, что стоимость реконструкции Шулявского путепровода “взлетела” из-за планов реконструировать еще и прилегающие улицы

Фото: Вікіпедія

КиївВлада

Автор:
Владислава Олійник
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Суди, штрафи і вогонь: у Києві вирішується доля історичного будинку Вертипороха
Суди, штрафи і вогонь: у Києві вирішується доля історичного будинку Вертипороха
09:00 Історія збереження історичного будинку Вертипороха (побудований наприкінці ХІХ століття) на столичному Подолі досі не завершена. Нещодавно власник будівлі – ТОВ “Компанія Новобуд Інвест”…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2025-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у червні 2025-го витрачав Київ
09:00 У перший місяць літа столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 5,56 млрд гривень. Найбільше коштів (1,18 млрд гривень) у…
Голова Проводу ОУН (б) Олег Медуниця: “Україна має стати стати світовим хабом для національно-визвольних рухів народів, поневолених росією”
Голова Проводу ОУН (б) Олег Медуниця: “Україна має стати стати світовим хабом для національно-визвольних рухів народів, поневолених росією”
14:00 Антиімперський Блок Народів (АБН), який є складовою Організації українських націоналістів (бандерівців), веде системну роботу з навчання представників національно-визвольних рухів народів, поневолених так званою…
Banner
QlU7mDx4