Експосадовець “Київзеленбуду” постане перед судом у справі нанесення 800 тисяч збитків при ремонті Куренівського парку

Експосадовець “Київзеленбуду” постане перед судом у справі нанесення 800 тисяч збитків при ремонті Куренівського парку

Столичні правоохоронці скерували до суду матеріали кримінального провадження стосовно колишнього заступника генерального директора “Київзеленбуду”. Експосадовця звинувачують у службовій недбалості, що призвела до збитків столичному бюджету в ході ремонту Куренівського парку.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби ГУ Нацполіції в Києві.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Слідчими Подільського управління поліції здійснювалось досудове розслідування за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України, за фактом службової недбалості колишнього заступника генерального директора “Київзеленбуду”, що призвело до збитків столичному бюджету”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що під час капітального ремонту Куренівського парку у 2018-2019 роках посадовець на підставі актів прийому виконаних робіт, в яких було значно завищено вартість використаних матеріалів, підписав відповідні документи щодо перерахунку грошей приватному підприємству.

Проведені судові експертизи встановили, що місцевому бюджету територіальної громади міста Києва у результаті дій порушника спричинено збитки на майже 800 тис. гривень.

Чоловіку було оголошено про підозру та по завершенню досудового розслідування матеріали кримінального провадження разом з обвинувальним актом скеровано до суду для розгляду справи по суті.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Зауважимо, з липня 2016 до травня 2018 року КО “Київзеленбуд” керував Михайло Наконечний. З травня 2018 року до 2 липня 2019 року в.о. гендиректора цього КО була Наталія Білоусова. З 16 липня 2019 року КО “Київзеленбуд” керує Олексій Король (до 10 грудня 2020 року він був виконувачем обов’язків генерального директора, а з 11 грудня 2020 року призначений гендиректором).

КО “Київзеленбуд” підпорядковане Управлінню екології та природних ресурсів КМДА, яким із 11 січня 2021 року керує Олександр Возний. З 26 липня 2018 року по 21 травня 2020 року це управління очолював Андрій Мальований. Сферу екології столиці вже дуже давно курирує заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Нагадаємо, у жовтні 2021 року правоохоронці повідомили про підозру заступнику генерального директора КО “Київзеленбуд” та керівнику підрядної організації у присвоєнні коштів територіальної громади Києва. Мова йшла про зловживання при виконанні робіт з капітального ремонту та благоустрою Куренівського парку в Подільському районі.

Як інформувала KВ, діяльність КО “Київзеленбуд” супроводжується регулярними скандалами. Так, у НАБУ припускають, що група осіб, до якої входять у т.ч. колишні посадовці “Київзеленбуду”, могла в 2016-2018 роках привласнити понад 115 млн гривень під час проведення цим КО закупівель спецтехніки.

Читайте: Рекордні розпили, виведення грошей до Італії та харківський слід: НАБУ завершило слідство щодо “угруповання з “Київзеленбуду”

Також з липня 2020 року ДБР здійснює слідство за фактами надання “бюджетних відкатів” посадовим особам КО “Київзеленбуд” у 2021-2022 роках.

Читайте: Відкати кур’єром: посадовцю “Київзеленбуду” та його спільникам загрожує до 12 років позбавлення волі

Нацполіція розслідує факти можливого привласнення бюджетних коштів при боротьбі з амброзією на території столиці в 2021 році. За інформацією правоохоронців, “Київзеленбуд”, перевівши своєму підряднику більше 34 млн гривень, переплатив кошти.

Читайте: “Київзеленбуд” і амброзія: Нацполіція розслідує проєкт Мамояна з ліквідації бур’янів

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Автор:
Олександр Попов
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4