Ірпінь витратить 79 млн гривень на нове будівництво житла (адреси)

Ірпінь витратить 79 млн гривень на нове будівництво житла (адреси)

Місцева влада оголосила тендери на будівництво в Ірпені (Бучанський район Київщини) нового житла взамін зруйнованого російськими обстрілами. Йдеться про 19 приватних будинків, а також про облаштування спецмайданчику для техніки, яка демонтуватиме зруйноване житло.

Про це KВ довідалась з оголошень в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Виконавчий комітет Ірпінської міської ради оголосив про відкриті торги з особливостями, на яких має визначитися підрядник для будівництва тринадцяти приватних будинків по вулиці Багірова в Ірпені (кожен окремий будинок – окремий лот). 

По вулиці Багірова зводитимуть будинки за №№ 16, 19, 19/1, 23, 25, 25-1, 28, 30, 35, 36, 37, 39/1, 39/2.

На це місцева влада готова витратити 54 млн 446 тис. 66 гривень. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 17 липня 2023 року. Строк виконання робіт – 15 жовтня.

Інше оголошення стосується зведення нового житла по Гостомельському шосе в Ірпені – будинки №№ 23, 25, 39, 39/1, 39/2, 39/3. На це будівництво міськрада виділяє 24 млн 583 тис. 557 гривень. Строк подання пропозицій – 15 липня, виконання робіт – до 15 жовтня.

Таким чином, за зведення нового житла в межах оголошених лотів Ірпінь готовий заплатити загалом 79 млн 29 тис. 623 гривні, а крім цього  для техніки, яка демонтуватиме зруйновані будинки, облаштують спецмайданчик (як очікується, це обійдеться в 237 тис. 349,25 гривень).

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знову проходять з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути трираундові аукціони в публічних закупівлях.

Тепер правила аукціонів будуть як і належить: кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто надав найнижчу ціну при подачі пропозиції. Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть обґрунтування такого свого рішення. 

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Бориспіль

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Автор:
Олексій Ігнатьєв
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
16:00 Демонтаж держави-агресора та спонсора тероризму, російської федерації, є безумовним і обов’язковим запобіжником проти подальших злочинних дій з боку кремлівських режимів. Тільки це убезпечить…
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Banner
QlU7mDx4