Історичний вибір українського народу – бути вільними, незалежними, суверенними, – Руслан Кравченко

Історичний вибір українського народу – бути вільними, незалежними, суверенними, - Руслан Кравченко

Голова Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Руслан Кравченко звернувся до жителів Київської області з нагоди Дня Конституції України. Він підкреслив, що сьогодні український народ вшановує історичний вибір – вибір бути вільними, незалежними, суверенними. 

Про це, як передає КВ, повідомив голова КОВА Руслан Кравченко у своєму зверненні.

“28 років Конституції України! Сьогодні відзначаємо свято, яке символізує важливий крок на шляху до демократії, правової держави та європейського розвитку нашої країни”, – заявив Руслан Кравченко.

За його словами, Конституція – це Основний Закон, який визначає права та обов’язки громадян, принципи функціонування влади, гарантує демократію. Документ визначає цінності українців та надає кожному громадянину можливість реалізувати свої права та свободи. 

“Сьогодні ми вшановуємо історичний вибір українського народу – вибір бути вільними, незалежними, суверенними. Все це сьогодні ми відстоюємо на полі бою. Відстоюємо своє право бути повноправним членом європейської родини та самостійно визначати майбутнє. Мати свою Конституцію!”, – підкреслив голова КОВА.

Він додав, що цей день нагадує про важливість єдності та солідарності. Бо саме це – запорука того, що Конституція була і залишиться невід’ємною складовою нашого життя, а її принципи та цінності завжди будуть нашими орієнтирами у побудові справедливого та процвітаючого суспільства.

Читайте: Перше слово першої статті нашої Конституції – «Україна»: Зеленський у День Основного закону

Фото: Руслан Кравченко 

КиївВлада

Владислава Олійник

Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4