KAN обирають як для інвестування, так і для життя, – Ніконов

KAN обирають як для інвестування, так і для життя, - Ніконов

Будівельна компанія KAN привертає до себе різні категорії покупців. На етапі початкового будівництва – це, переважно, фінансові інвестори, які заробляють на подальшому перепродажу. Та з розвитком об’єкту, кількість таких інвесторів зменшується, і більшість покупців стають особистими власниками житла. Багато покупців віддають перевагу і спрямовують свої інвестиції в нерухомість для здачі в оренду з постійним прибутком.


Про це KВ дізналася з інтерв’ю відомого столичного девелопера і засновника компанії KAN Development Ігоря Ніконова для Forbes Ukraine.


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Ми маємо декілька категорії покупців. На початку будівництва, як правило, це фінансові інвестори. Вони знають, що це будує KAN, і деякі 40–50% заробляють на тому, що купив на початку, а потім перепродав. І чим далі об’єкт розвивається, тим таких людей все менше, більшість купує для себе. Багато ще купують для того, щоб здавати в оренду і мати постійний дохід”, – говорить Ніконов. 


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Таку зацікавленість нерухомістю саме їхньої компанії девелопер пояснив тим, що KAN продає квартири з територією, де вже побудована школа, дитячий садок, спортивні майданчики. 


“І це буде не через 100 років, колись. Ми продаємо житло з озелененням, яке коштує 100 доларів на квадратний метр у собівартості. Ми продаємо своєчасний термін здачі в експлуатацію, ми ніколи не затримали жодного об’єкту навіть на день. Ми продаємо зовсім інший продукт. Ми продаємо басейни, які є вже в комплексі, фітнес-центри. У наших конкурентів такого немає. У нас інший товар, який знайшов власну нішу, свого покупця, і багато людей розуміють, що купують середовище на все життя”, – впевнений він. 

Нагадаємо, що на головній будівельній премії України – IBUILD-2023, девелоперська компанія KAN одержала нагороду “Соціально відповідальний бізнес 2023”. компанія одержала цю нагороду за свій освітній проєкт Архітектурно-інженерний колегіум А+, що реалізується у ЖК “Файна Таун”. Проєкт, розроблений спільно з архітектурним бюро archimatika і враховує світові освітні тренди та інженерні тенденції. 


Читайте: У Києві на фініші будівництво найсучаснішого Архітектурно-інженерного колегіуму від KAN


Фото: s.mind.ua


КиївВлада

Автор:
Вероніка Злацька
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4