У листопаді цього року ескалатори столичного метро зупиняли 543 рази із різних причин. Внаслідок цього у КП “Київський метрополітен” для безпечної та комфортної поїздки ескалатором просять дотримуватися кількох простих правил користування.
Про це, як передає KВ, повідомили у пресслужбі Київської міської державної адміністрації (КМДА), посилаючись на КП “Київський метрополітен”.
“Зокрема, у 30 випадках пасажири скористалися ручкою “Стоп” без необхідності. Ще 165 разів ескалатори зупиняли працівники підприємства, щоб запобігти травмуванню пасажирів, та 112 разів – через потрапляння сторонніх предметів: жіночих підборів, ременя, шнурка, шарфа, монет, ґудзиків та різних елементів фурнітури від валіз, сумок, наплічників”, – відзвітували у КП “Київський метрополітен”.
Як повідомили у КМДА, у зв’язку із настанням холодів “Київський метрополітен” просить пасажирів притримувати поли довгого одягу, оскільки вони є найчастішою причиною зупинки в осінньо-зимовий період.
“Також у столичній підземці звернулися з проханням до юних пасажирів не жбурляти задля розваги монети різних номіналів, оскільки така дрібна річ може вивести з ладу складний механізм обладнання”, – додали у Київській міській державній адміністрації.
Як зазначає підприємство “Київський метрополітен”, ескалатори метрополітену – це дороговартісні механізми, які для справної роботи потребують дбайливого ставлення та ретельних періодичних капітальних ремонтів.
“Так, наразі на станціях “Дружби народів” та “Шулявська” тривають капремонти, які проходять раз у 100-150 тисяч км або кожні 10-11 років”, – зазначили у пресслужбі КМДА.
Читайте: Завтра на станції столичного метрополітену “Шулявська” розпочнеться капітальний ремонт ескалаторів
У КП “Київський метрополітен” нагодосили, що для безпечної та комфортної поїздки ескалатором варто дотримуватися кількох правил користування, а саме:
-
триматися за поручень;
-
не заступати за обмежувальну лінію;
-
не сидіти на східцях;
-
не бігати;
-
тримати дітей за руку;
-
підтримувати поли довгого одягу.
Нагадаємо, рух поїздів метрополітену, в разі надзвичайної ситуації та відсутності енергопостачання, буде призупинений. 45 підземних станції метро працюватимуть як пункти тимчасового перебування людей та як укриття під час тривоги.
Читайте: Біля станції метро “Героїв Дніпра” збираються побудувати черговий висотний ЖК
Фото: КМДА