Мер Бучі в Брюсселі покатався на самокаті

Мер Бучі в Брюсселі покатався на самокаті

Міський голова Бучі Анатолій Федорук розпочав чергове робоче відрядження до Брюсселя, де планує провести зустрічі в офіційних установах, виступи та переговори щодо нових партнерств для Бучанської громади. Про поїздку мер повідомив у соцмережах, опублікувавши фото на тлі однієї із центральних локацій європейського кварталу бельгійської столиці. 

Про це КВ дізналася з публікації Анатолія Федорука у Facebook.

Як стало відомо КВ, мер позує на тлі залізничної станції Брюссель-Люксембург (Gare de Bruxelles-Luxembourg) у Брюсселі. На фото зображено сучасний скляний вхід до станції, який розташований на площі Place du Luxembourg в самому серці Європейського кварталу. Безпосередньо за цією скляною конструкцією та будівлями на задньому плані знаходиться комплекс Європейський парламент. 

Мер Бучі в Брюсселі покатався на самокаті

«Розпочав робоче відрядження до Брюсселя. Уже прямую на перші зустрічі місцевим транспортом – самокатом. Швидко, без заторів, екологічно та зручно для людей», – написав Федорук.

За словами мера, під час поїздки він звернув увагу на організацію міського простору в бельгійській столиці та підходи до розвитку безпечного, доступного й інклюзивного середовища. Він також висловив переконання, що подібні рішення згодом зможуть реалізувати й у Бучі, зокрема на вулиці Енергетиків.

Також Федорук повідомив, що попереду заплановані зустрічі в офіційних установах, виступи та обговорення нових партнерств для громади. Деталі результатів поїздки він пообіцяв оприлюднити згодом.

Нагадаємо, що це не перше закордонне відрядження мера Бучі за останній час. Так, як раніше повідомляла КВ, 22 березня Анатолій Федорук повідомляв про робоче відрядження до Саннесу, де обговорював модернізацію систем водопостачання та теплопостачання громади. Також раніше мер звітував про поїздку до Копенгагену. Протягом останнього року Федорук відвідав Німеччину, Швейцарію, Італію, Польщу, Австрію, Фінляндію та Францію, де, за його словами, проводив зустрічі щодо міжнародної співпраці та відновлення громади. 

За словами Федорука, такі візити спрямовані на залучення міжнародної допомоги, пошук партнерів для відновлення громади та просування інфраструктурних, енергетичних і медичних проєктів.

Читайте: Мешканці Бучанщини організували схему продажу автомобілів, ввезених як гуманітарна допомога ЗСУ (фото)

Фото: паблік Федорука 

КиївВлада

Кіра Федько

Рекомендуємо до перегляду
Спадщина під загрозою: чому в буферній зоні Києво-Печерської лаври дозволили будувати “житловий хмарочос”
Спадщина під загрозою: чому в буферній зоні Києво-Печерської лаври дозволили будувати “житловий хмарочос”
09:00 У столиці набирає обертів скандал навколо запланованого будівництва житлового комплексу на майже 0,38 га землі в буферній зоні об’єкту всесвітньої спадщини ЮНЕСКО –…
Кожна десята гривня під питанням: на ремонтах дитячої лікарні в Києві можуть переплатити 48 млн грн
Кожна десята гривня під питанням: на ремонтах дитячої лікарні в Києві можуть переплатити 48 млн грн
09:00 У Києві триває оновлення кількох корпусів Київської міської дитячої клінічної лікарні №1. Упродовж 2025 року лікарня уклала із ТОВ «Інж-Строй Компані» дев’ять договорів…
12,8 млрд гривень на метро і “Київтеплоенерго”: столична міськрада погодила отримання кредитів від ЄБРР і “Ощадбанку”
12,8 млрд гривень на метро і “Київтеплоенерго”: столична міськрада погодила отримання кредитів від ЄБРР і “Ощадбанку”
13:00 Столична міськрада погодила отримання найближчим часом відразу трьох кредитів на загальну суму понад 12,8 млрд гривень. В “Ощадбанку” планується взяти позику в розмірі…