Начальник Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Руслан Кравченко провів оперативну нараду щодо посилення заходів боротьби з корупцією в регіоні. Були визначені завдання для мінімізації корупційних схем та підвищення ефективності боротьби. Зокрема у кожному районі та при Київській ОВА створять робочі групи для протидії корупційним схемам. Правоохоронці перевірять усі тендери та закупівлі з питань відбудови інфраструктури регіону.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні начальника Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Руслана Кравченка.
Як зазначив начальник КОВА, на нараді були присутні керівники правоохоронних органів області, представники НАЗК, голови районних військових адміністрацій.
“Найближчими днями для ефективної координації дій на рівні області створимо робочу групу. Відповідні робочі групи будуть створені на районному рівні за участі представників кожної територіальної громади ”, – повідомив Кравченко.
Начальник КОВА відзначив, що вже зроблені перші важливі кроки в цьому напрямі:
По-перше, правоохоронні органи Київщини мають провести повну об’єктивну перевірку всіх тендерів та закупівель із відбудови інфраструктури Київщини у співпраці з Державною аудиторською службою, Держказначейством, АМКУ, Рахунковою палатою та Мінекономіки.
По-друге, при КОВА створена Спостережна рада з питань відбудови за участю представників міжнародних інституцій та громадських організацій, незалежних експертів. ЇЇ основне завдання – контроль за всіма етапами відбудови від планування до завершення проєктів.
По-третє, створений та оприлюднений каталог відновлення Київщини за 2022 рік з інформацією за кожним тендером кожного об’єкта, який відбудовується в області за гроші платників податків та всіх інших джерел фінансування.
“У нас є всі механізми та інструменти для того, щоб звільнити наше суспільство від корупції”, – зазначив Кравченко.
Нагадаємо, у КОВА влітку 2023 року анонсували створення каталогу відновлених об’єктів за 2022 рік за кошти резервного фонду державного бюджету. Також планується розробити каталог об’єктів, відновлених у 2023 році.
Читайте: Київщина внесла відновлені у 2022 році об’єкти до спеціального каталогу
Як інформувала KВ, на Київщині в рамках першого етапу програми єВідновлення вже ухвалено майже 4,2 тис. позитивних рішень на суму понад 377 млн гривень. У рамках програми Уряду по компенсації за знищене житло безготівковими сертифікатами прийнято рішення на суму понад 52 млн гривень.
Фото: Facebook Руслана Кравченко