На Київщині започатковано Форум громад

На Київщині започатковано Форум громад

На Київщині започатковано Форум громад — платформа, що об’єднує ідеї, досвід та амбіції для розвитку регіону. Голова Київської обласної державної адміністрації Микола Калашник разом із президентом Торгово-промислової палати України Геннадієм Чижиковим та керівником Агенції регіонального розвитку Київської області Віталієм Русановим дали старт цьому важливому заходу.

Про це КВ стало відомо з повідомлення Київської ОДА.

Повідомляється, що у межах форуму відбулися панельні дискусії, виступи провідних експертів, презентації успішних кейсів, а також нетворкінг для налагодження ефективної співпраці між громадами.

Тут зібралися представники усіх 69 громад Київської області, місцевий бізнес, посольства низки країн та міжнародні організації.

«Наш регіон — це поєднання потужного економічного потенціалу, вигідного географічного розташування та талановитих людей. Київська область залишається одним із найбільш інвестиційно привабливих регіонів, про що свідчить третє місце за обсягом іноземних інвестицій серед регіонів України (2,5 млрд дол. США). Машинобудування, харчова промисловість, енергетика, сільське господарство, будівництво, транспорт і логістика — це лише частина перспективних напрямів для інвестування», — наголосив Микола Калашник.

На Київщині започатковано Форум громад

Від початку року було розширено потужності логістичного хабу ТОВ «Ренус Фрайт Логістикс» в Обухові — найбільшого логістичного агрохімічного складу в Україні та Європі. Фінська компанія «Міжнародна Бургер Група» відкрила в Борисполі завод із виробництва заморожених бургерів, а фінська компанія Peikko Group Corporation — завод із виробництва бетонних з’єднань та композитних конструкцій на території індустріального парку «Біла Церква». Реалізовані проєкти — це нові робочі місця та суттєве поповнення надходжень до бюджетів усіх рівнів.

На Київщині започатковано Форум громад

«Я переконаний, що кожна громада Київщини має свої сильні сторони, унікальні переваги та конкурентні спроможності, які можуть стати основою для успішних проєктів. Цей форум — це не лише презентація інвестиційних можливостей, а й діалог, обмін досвідом і пошук спільних рішень. Вірю, що разом ми зможемо зробити Київщину ще привабливішою для інвестицій, забезпечити сталий розвиток наших громад і підвищити добробут жителів регіону», — наголосив очільник Київської ОДА.

Читайте: Відбулося Київське обласне засідання Конгресу регіональних та місцевих влад

Фото: Київська ОДА

КиївВлада

Олексій Вєтров

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Реєстрація котів та обов'язкове тестування собак: на Хрещатику, 36 готують нові правила для власників тварин
Реєстрація котів та обов’язкове тестування собак: на Хрещатику, 36 готують нові правила для власників тварин
09:00 На Хрещатику, 36 готуються до затвердження нових Правил утримання та поводження з домашніми тваринами у Києві, які мають замінити діючі Правила, затверджені ще…
Спадщина під загрозою: чому в буферній зоні Києво-Печерської лаври дозволили будувати “житловий хмарочос”
Спадщина під загрозою: чому в буферній зоні Києво-Печерської лаври дозволили будувати “житловий хмарочос”
09:00 У столиці набирає обертів скандал навколо запланованого будівництва житлового комплексу на майже 0,38 га землі в буферній зоні об’єкту всесвітньої спадщини ЮНЕСКО –…
Кожна десята гривня під питанням: на ремонтах дитячої лікарні в Києві можуть переплатити 48 млн грн
Кожна десята гривня під питанням: на ремонтах дитячої лікарні в Києві можуть переплатити 48 млн грн
09:00 У Києві триває оновлення кількох корпусів Київської міської дитячої клінічної лікарні №1. Упродовж 2025 року лікарня уклала із ТОВ «Інж-Строй Компані» дев’ять договорів…