На місці ресторану біля мосту Патону не зводитимуть багатоповерхівку

На місці ресторану біля мосту Патону не зводитимуть багатоповерхівку

У Києві на місці колишнього індійського ресторану у підніжжя монументу Батьківщина-Мати проходить реконструкція закладу громадського харчування під комплекс громадського харчування. Вчора екснардеп Наталія Новак повідомила, що біля монументу Батьківщина-Мати розпочалося будівництво на місці колишнього індійського ресторану на з‘їзді біля мосту Патона. Кияни почали активно обговорювати нове будівництво в соціальних мережах, мовляв, чи не виникне чи не виникне нова “елітна”. 

Про це KВ стало відомо з допису на сторінці в Фейсбук екснародного депутата України Наталії Новак.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Вчора виникло питання, що будується на місці колишнього індійського ресторану у підніжжя монументу Батьківщина-Мати. Забудовник оперативно відреагував на занепокоєння киян. Він повідомив, що за адресою бульвар Дружби народів (зараз Міхновського), 33 літ.А відбувається реконструкція закладу громадського харчування під комплекс громадського харчування. Надав паспорт об‘єкту та фотографію його майбутнього вигляду. Прозорість, відкритість і оперативність – наші друзі. Дякую усім небайдужим”, – написала Новак. 

На місці ресторану біля мосту Патону не зводитимуть багатоповерхівку

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначимо, вчора Новак на своїй сторінці в Фейсбук виклала відео з місця будівництва. 

“А хто знає, що за будівництво розпочалось на місці колишнього індійського ресторану на з‘їзді біля мосту Патона? Набили височенних свай впритул до гори, де знаходиться монумент Батьківщина-Мати”, – повідомляла вчора Новак. 


Також на дане будівництво відреагували у КМДА. Чиновники запевнили, що жодної нової висотки поруч із пам’ятником Батьківщині-Матері не планується.

“Замовником робіт є ТОВ “Зелений гай”, а виконує роботи ТОВ “Шляхспецрембуд”. Їм була видана картка на порушення благоустрою у зв’язку зі встановленням тимчасової огорожі. Там запланована реконструкція нежитлового приміщення – колишнього закладу громадського харчування. У заявника є право власності та дві земельні ділянки, які перебувають в оренді до 2025 та 2031 років. Місто видало на цю реконструкцію містобудівні умови та обмеження, а також дозвіл на початок будівництва й реконструкції”, – розповів сайту ТСН директор Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко.

На місці ресторану біля мосту Патону не зводитимуть багатоповерхівку

Ткаченко запевнив, що такі роботи – це реконструкція закладу громадського харчування.

“Я розумію, що це будівництво через його локацію може стати резонансним. Але підкреслюю, що жодної висотки там не планується. Місто видало всі дозвільні документи на початок робіт. Тому Департамент міського благоустрою точно не може вбачати в цьому якісь проблемні питання. Процес проведення робіт на майданчику мають контролювати відповідні структури згідно з чинним законодавством. А також встановлювати, чи відповідають будівельним нормам ті роботи, які виконуються на цій локації”, – додав Ткаченко.

Нагадаємо, Київський еколого-культурний центр (КЕКЦ), проводячи перевірку заповідного режиму заказника “Деснянські луки”, виявив на території заказника незаконну забудову та знищення частини природного шару заказника та кущів на площі біля 3 га важной технікою. Як зазначають в КЕКЦ, на території заказника вже проривається котлован и прокладаються труби. 

Читайте: В Києві забудовники почали знищення заказника “Деснянські луки”, – КЕКЦ 

Фото: Колаж KВ

КиївВлада

Автор:
Павло Башинський
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
“Башта на кону”: Київрада ризикує пам'ятником архітектури заради житлової багатоповерхівки
“Башта на кону”: Київрада ризикує пам’ятником архітектури заради житлової багатоповерхівки
09:00 Столичні депутати погодили поновлення договору оренди земельної ділянки на вул. Старонаводницькій, 2-А, завдяки чому ТОВ “ЖК Старонаводницький” зможе будувати там 24-поверховий будинок з…
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
09:00 Столична міськрада затвердила цільову програму забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2025-2027 роки. На її реалізацію передбачено більш ніж вдвічі…
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
09:00 Київрада внесла зміни до програми реалізації містобудівної політики на 2024-2025 роки, збільшивши її фінансування більше ніж удвічі – з 66,5 до 172 млн…
Banner
QlU7mDx4