На ВДНГ у Києві відновила свою роботу оранжерея

На ВДНГ у Києві відновила свою роботу оранжерея

У Києві на території Національного комплексу “Експоцентр України” (ВДНГ) з 12 травня відновлює свою роботу оранжерея.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні на сторінці ВДНГ у Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Зазначається, що починаючи з 12 травня локація працюватиме щодня з 12:00 до 18:00. Зала з баром поки що буде недоступною.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Під час повітряної тривоги локація закривається і відвідувачів просять пройти у найближче бомбосховище, що знаходиться у павільйоні №1. Після відбою тривоги можна буде повернутися в оранжерею.

Вартість квитків: 80 грн звичайний і 60 грн — пільговий (при пред’явленні оригіналу посвідчення). Розрахунок наразі лише безготівковий. Усі зібрані кошти підуть на утримання та реконструкцію оранжереї.

Також локацію можна орендувати для професійних фото- та відеозйомок.

  • Фотозйомка без закриття оранжереї (у присутності відвідувачів) — 400 грн за годину (фотограф + 2 особи, кожна наступна людина оплачує вхід).

  • Фото- або відеозйомка із закриттям оранжереї — 2000 грн за годину (до 10 осіб).

  • Урочиста фото- або відеозйомка із закриттям оранжереї — 5000 за годину (до 25 осіб).

Зауважимо, скляна оранжерея з’явилась на ВДНГ у 1958 році. Тоді її було задумано як павільйон квітникарства, а сама оранжерея була чи не єдиним місцем у Києві, де можна було побачити екзотичні рослини. Усього всередині тоді облаштували три зали, у яких, до речі, і досі ростуть пальми, мандаринові та лимонні дерева. 

Нагадаємо, Київський зоопарк розпочав свою роботу в режимі парку. На відвідувачів вже чекають тигриця Даліла, горила Тоні, жирафи, ведмеді та багато інших тварин. 

Читайте: Університет замість “Куражу”: На ВДНГ розпочали знесення 19 павільйону


Фото: ВДНГ

КиївВлада

Автор:
Олександр Попов
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4