Охорону історичного заповідника “Переяслав” оцінили в 5,62 млн гривень

Охорону історичного заповідника “Переяслав” оцінили в 5,62 млн гривень

Національний історико-етнографічний заповідник “Переяслав” уклав договір на послуги з фізичної охорони, зокрема будівель, споруд та майна на своїй території. Охорону здійснюватимуть впродовж 2024 року, за захист від посягань зловмисників та збереження цілісності майна заплатять понад 5, 62 млн гривень.

Про це, як передає KВ, йдеться у повідомленні в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Згідно з повідомленням, переможець тендера, Управління поліції охорони в Київській області (#40109063) зобов’язується у 2024 році надати послуги з охорони об’єктів та особистої охорони, в обсягах та на умовах визначених вже підписаним договором.  Угоду уклали 11 січня й діятиме вона до кінця 2024 року.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У додатку до договору зазначено, що ціни за послуги охорони складають 160,00 гривень за одну годину охорони кожним працівником воєнізованої охорони на період дії воєнного стану. Планується надати 35 тис.136 годин послуг. Ціна договору становить 5 млн 621 тис. 760 гривень.

Довідково: Національний історико-етнографічний заповідник “Переяслав” — один з найбільших заповідників України. До його складу входять території міста Переяслава, його околиць та частини Бориспільського району, навколо яких визначені охоронні зони. Заповідник “Переяслав” віднесено до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики України. Управління здійснює Департамент культурної спадщини та культурних цінностей. У його складі 371 нерухомих пам’яток історії й архітектури українського народу, 24 тематичних музеїв різних профілів: історичний, археологічні, літературні, етнографічні, технічні тощо. Основний музейний фонд заповідника становить 170 848 одиниць зберігання. Серед них: унікальна археологічна колекція, колекція козацького періоду XVI—XVII ст. (1800 од.), колекції стародруків XVI—XVIII ст. (10 тис. од)

Що купували в столиці та на Київщині протягом минулого тижня дивіться у відео KВ:

Нагадаємо, Національний музей голодомору-геноциду хоче замовити послуги з охорони закладу до кінця 2024 року. Виділити на вирішення цього питання планують понад 5,1 млн гривень.

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2023-го витрачав Переяслав

Фото: Національний історико-етнографічний заповідник “Переяслав”

КиївВлада

Автор:
Олександр Попов
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4