Правоохоронці скерували до суду матеріали відносно працівників Міндовкілля за службову недбалість

Правоохоронці скерували до суду матеріали відносно працівників Міндовкілля за службову недбалість

Столичні слідчі скерували до суду матеріали відносно працівників Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів за фактом службової недбалості, що призвела до витоку інформації. Слідством встановлено, що працівники кібербезпеки міністерства витратили 2 млн гривень на програмне забезпечення для захисту від кібератак, але насправді його не встановили, що призвело до витоку інформації.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Поліції Києва. 

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Працівники кібербезпеки витратили 2 млн гривень на програмне забезпечення для захисту від кібератак, але насправді його не встановили, що призвело до витоку інформації. За даним фактом розпочато кримінальне провадження. У ході реалізації оперативної інформації співробітники Департаменту кіберполіції та слідчі Шевченківського управління поліції задокументували протиправну діяльність двох посадових осіб”, – йдеться в повідомленні. 

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як розповів заступник начальника відділення Шевченківського управління поліції Микола Габінет, правоохоронці оголосили про підозру працівникам, відповідальним за кіберзахист об’єкту критичної інфраструктури. 

Правоохоронці встановили, що порушники неналежно інсталювали та використовували програмне забезпечення для захисту від кібератак, на які було витрачено понад 2 мільйона гривень бюджетних коштів. Як наслідок, хакери заволоділи службовою документацією та зашкодили функціонуванню інформаційно-комунікаційним системам Міністерства екології та природних ресурсів. 

За даним фактом слідчим відділом Шевченківського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 – службова недбалість Кримінального кодексу України. За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва слідчі оголосили фігурантам про підозру. Їм загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від 4250 до 12750 гривень або без такого.

Нагадаємо, зранку у понеділок, 9 жовтня, перехожі виявили мертвими двох дівчат на вулиці Оноре де Бальзака, які, ймовірно, стрибнули з даху недобудованого ЖК “Дніпровські вежі”. Правоохоронці розслідують обставини смерті дівчат.

Читайте: Київські правоохоронці встановлюють причини падіння двох дівчат з даху недобудованого ЖК


Фото: відкриті джерела 

КиївВлада

Автор:
Павло Башинський
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4