Рада призначила Піщанську головою Рахункової палати

Рада призначила Піщанську головою Рахункової палати

Верховна Рада (ВР) призначила колишню очільницю Антимонопольного комітету Ольгу Піщанську (на фото) головою Рахункової палати України.

Про це KВ дізналася з повідомлення народного депутата Ярослава Железняка в ході пленарного засідання ВР 10 січня 2024 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

За даними з сесійної зали, за це призначення проголосували 252 народні депутати. 

За словами Железняка, “попри застереження міжнародних партнерів”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Ольга Піщанська 1997 року закінчила Криворізький технічний університет, а 2001 року здобула ступінь магістра економіки підприємництва в Київському національному економічному університеті. 

З липня 1997-го до квітня 1999 року працювала інженером-оператором персонального комп’ютера МПП “Техпроцес”. З травня 1999-го до березня 2004 року – інженер проєктно-конструкторського бюро, згодом – інженер I категорії Криворізького державного гірничо-металургійного комбінату “Криворіжсталь”. З березня 2004-го до грудня 2015 року працювала на ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” у різних структурних підрозділах на посадах начальника відділу зовнішнього проєктування; менеджера із закупівлі послуг і менеджера із забезпечення стратегічних та інвестиційних проєктів.

Із січня до квітня 2016 року – начальник відділу закупівель механічних матеріально-технічних ресурсів ТОВ “Метінвест холдинг”. З грудня 2016-го до серпня 2019 року – директор ТОВ “Закупівельні рішення”. З листопада 2017-го до серпня 2019 року – комерційний директор ТОВ “СТЕМ Інжиніринг”.

У вересні 2019 року була призначена на посаду першого заступника голови Антимонопольного комітету України (АМКУ). 16 липня 2020 року ВР призначила Піщанську головою АМКУ, а 5 вересня 2023-го звільнила з обійманої посади.

Читайте: ВР звільнила Ольгу Піщанську з посади голови Антимонопольного комітету

Фото: “Юридична практика”

КиївВлада

Автор:
Олексій Ігнатьєв
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4