Руслан Кравченко на форумі «Зроблено в Україні»: 105 підприємств Київщини вже доєдналися до програми «Національний кешбек»

Руслан Кравченко на форумі «Зроблено в Україні»: 105 підприємств Київщини вже доєдналися до програми «Національний кешбек»

Цього року за ініціативи Президента Володимира Зеленського була започаткована комплексна політика «Зроблено в Україні», щоб підтримати український бізнес. Сьогодні під час бізнес-форуму «Зроблено в Україні» начальник Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Руслан Кравченко розповів про практичні заходи підтримки підприємців на Київщині.

Про це КВ стало відомо з допису начальника КОВА Руслана Кравченко на сторінці в соцмережі Facebook

За словами Руслана Кравченка, Київщина в пʼятірці лідерів серед бізнес-привабливих регіонів. 

У регіоні стабільно зростає кількість нових суб’єктів господарювання. На сьогодні їх вже 220 тис. За 8 місяців цього року в регіоні зареєстровано понад 16 тис. нових суб’єктів підприємницької діяльності.

За обсягом прямих та капітальних інвестицій Київщина входить у трійку лідерів, та у п’ятірці серед економічно розвинених регіонів України за обсягом валового регіонального продукту.

Як зазначив очільник КОВА, 90% представників бізнесу Київщини вже відновили свою роботу, 76% підприємств – працюють на повну потужність. Також Київщина допомагає релокованим підприємствам – наразі в області розмістили 77 таких.

“Активно реалізовуємо всі урядові програми підтримки бізнесу, в тому числі ініціативу «Зроблено в Україні». 105 підприємств Київської області вже стали учасниками програми «Національний кешбек»”, – розповів Руслан Кравченко.

Він нагадав, що область має 13 індустріальних парків, з них 3 – відкрито впродовж останнього року із загальною сумою інвестицій 8,5 млрд грн.

“Працюємо над залученням іноземних інвестицій та поглибленням співпраці наших підприємців з іноземними колегами. Зокрема, вже створили онлайн платформу зі штатом Вашингтон – майданчик, де представники бізнесу, компанії та виробництва двох регіонів будуть співпрацювати, продавати свої послуги та продукти. Запропонували такі з майданчики створити з регіонами Італії та Канади”, – додав Руслан Кравченко.

За його словами, основне, чого очікує бізнес від влади – чесних і прозорих правил гри та дієвої антикорупційної політики. Руслан Кравченко також зазначив, що постійний діалог влади з бізнесом – важливий. Бо лише разом можна напрацьовувати механізми, створення найкомфортніших умов у регіоні для підприємців.

«Сьогодні це не лише про те, що споживати українське – патріотично і модно. Це про силу духу і незламність наших підприємців, які продовжують працювати під час постійних атак ворога та повітряних тривог. Те, що роблять українські підприємства – це не просто  товар з етикеткою. Це наша здатність спільно подолати будь-які виклики. Бо кожен продукт, виготовлений в Україні, несе в собі частинку нашої сили і нашої Перемоги», – додав Руслан Кравченко.

Читайте: Руслан Кравченко розповів, як на Київщині реалізовується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Фото: Руслан Кравченко в Facebook

 

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Бюджетна допомога забудовникам: КМДА судиться з Антимонопольним комітетом через берегоукріплення Русанівської протоки
Бюджетна допомога забудовникам: КМДА судиться з Антимонопольним комітетом через берегоукріплення Русанівської протоки
09:00 Київська міськдержадміністрація (КМДА) у судовому порядку намагається скасувати рішення АМКУ щодо порушення міською владою законодавства про захист економічної конкуренції. Так, “антимонопольники” дійшли висновку,…
“Нові правила гри” чи юридична колізія: Київрада змінює Порядок розгляду земельних питань
“Нові правила гри” чи юридична колізія: Київрада змінює Порядок розгляду земельних питань
15:00 На фоні вручення підозр у резонансній справі щодо земельних махінацій у столиці Київрада вирішила зайнятися впровадженням нового Порядку розгляду проєктів рішень щодо відведення…
Справи насущні: скільки та на що у березні 2025-го витрачав Обухів
Справи насущні: скільки та на що у березні 2025-го витрачав Обухів
09:00 У березні 2025 року загальна вартість замовлень Обухова сягла 26,6 млн гривень. Чверть цих коштів спрямували на прибирання міста та викошування газонів до…
Banner
QlU7mDx4