САП та НАБУ повідомили про підозру експосадовцю Міноборони та директору фірми-забудовника

САП та НАБУ повідомили про підозру експосадовцю Міноборони та директору фірми-забудовника

Викрито чергові махінації з житлом для військовослужбовців – Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) вручила повідомлення про підозру колишній директорці Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України, яка наразі є депутатом однієї з обласних рад. Крім того, САП та Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) повідомили про підозру спільнику депутатки – директору фірми-забудовника.


Про це KВ стало відомо з повідомлення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 


“31 жовтня 2022 року за дорученням заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) прокурором вручено повідомлення про підозру колишній директорці Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України, яка наразі є депутатом однієї з обласних рад. Крім того, САП та НАБУ повідомили про підозру й спільнику депутатки – директору фірми – забудовника”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм


Відомо, що у 2015 році на замовлення Міноборони забудовник мав виконати будівельні роботи та навесні того ж року передати 96 квартир у багатоповерховому житловому будинку у Києво-Святошинському районі Київської області для військовослужбовців та їхніх родин. Проте станом на жовтень 2022 року це житло й досі перебуває у не придатному для проживанні стані.


“Не зважаючи на те, що будівництво квартир не завершено та житло непридатне для проживання, посадова особа міністерства вступила у злочинну змову із забудовником та прийняла об’єкт нерухомості на баланс Міноборони. Як наслідок державному бюджету завдано понад 18 млн гривень збитків, оскільки саме таку суму було безпідставно перераховано забудовнику”, – наголошується у повідомленні САП.

Також зазначається, що на сьогодні вказаним особам повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 КК України (розтрата коштів державного бюджету у особливо великому розмірі) та ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення). 

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 

Як повідомляла KВ, раніше Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) оголосило у розшук трьох фігурантів справи “Укргазбанку”, зокрема колишнього голову Національного банку України (НБУ) Кирила Шевченка. Раніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) та НАБУ повідомили Шевченку про підозру у присвоєнні 206 млн гривень “Укргазбанку”.


Читайте також: За добу підрозділи ППО збили 4 гелікоптери, 2 БпЛА та 45 ворожих крилатих ракет – Генштаб ЗСУ


Фото: НАБУ


КиївВлада

Автор:
Владислава Олійник
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
09:00 Столична міськрада затвердила цільову програму забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2025-2027 роки. На її реалізацію передбачено більш ніж вдвічі…
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
09:00 Київрада внесла зміни до програми реалізації містобудівної політики на 2024-2025 роки, збільшивши її фінансування більше ніж удвічі – з 66,5 до 172 млн…
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
12:00 Військові дії у багатьох регіонах країни змусили фермерів шукати більш безпечні місця для ведення бізнесу. Аграрні підприємства, що релокуються, стають прикладом адаптації в…
Banner
QlU7mDx4