Стратегія КАN в умовах війни націлена на пошук нових рішень та подолання кризових випробувань, – Мурованський

Стратегія КАN в умовах війни націлена на пошук нових рішень та подолання кризових випробувань, – Мурованський

Зміни роботи в умовах війни вимагають від девелоперських компаній не тільки стратегічного мислення, але й оперативної адаптації. У KAN Development поділилися своєю історією “виживання” та перетворення всіх процесів під впливом військових подій. Зокрема, компанія була зосереджена на збережені колективу, адаптації проєктів та реконцепції нових черг будівництва. 

Про це KВ дізналася із інтерв’ю генерального директора компанії KAN Development Гліба Мурованського (на фото) для Commercial Property.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Зокрема, він розповів про проблеми, з якими стикається бізнес через воєнні дії та про зміни які відбулися в компанії під впливом війни.

“Нашою метою було зберегти колектив і залишити всіх на робочих місцях. Проте певні напрями, над якими ми працювали до війни, стали неактуальними, наприклад, розвиток нових проєктів. Проте ми сконцентрувалися на адаптації та реконцепції нових черг наявних масштабних проєктів. Вважаємо важливим, що все ж таки основний колектив ми зберегли”, – розповів Гліб Мурованський. 

За його словами. ситуацію у складюнував і факт того, що чимала кількість робітників із будівельної галузі долучилися до ЗСУ або ТрО – від лінійних працівників до проєктантів, головних інженерів тощо.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Це дуже велика кількість людей, які були задіяні в будівництві. Це відчули і ми, коли треба було відновлювати роботи на майданчиках, і наші партнери, підрядники.

Через проблеми з логістикою, і повністю порушені ланцюжки постачання з березня до вересня минулого року, були великі складнощі з доставкою матеріалів і товарів”, – зауважив він.

Крім того, на той час деякі компанії, наприклад, постачальники, так і не змогли відновити діяльність. 

“Тому робота наших команд полягала, зокрема, в пошуках і заміні проєктних рішень і матеріалів, щоб ми могли рухатись, будувати і віддати людям житло. Це був суттєвий виклик, нам довелось повністю переглянути наш підхід і перевлаштувати все те, що було звичним до війни”, – резюмував він. 

Нагадаємо, що у столиці одним із лідерів освітнього ринку України є мережа “Академія сучасної освіти А+”, яка діє із 2012 року. До цієї мережі входять дитячі садочки та клуби, початкові школи та гімназія, академія спорту, музична школа, а також велика кількість напрямів позашкільної освіти. А незабаром цей список поповниться ще одним закладом, який стане найбільшим та найсучаснішим у столиці – Архітектурно-інженерним колегіумом.

Читайте: На будівельній премії IBUILD-2023 KAN та archimatika відзначили як “Соціально відповідальний бізнес 2023”

Фото: gigatrans.ua

КиївВлада 

Автор:
Вероніка Злацька
Рекомендуємо до перегляду
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
09:00 Нещодавно столична міськрада ухвалила програму управління об’єктами комунальної власності, розраховану на період 2025-2027 років. Усього на її реалізацію планується витратити 251,3 млн гривень,…
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Banner
QlU7mDx4