Центр трансплантації продовжує працювати і у майбутньому переїде до нової будівлі, – нарада в комітеті ВР

Центр трансплантації продовжує працювати і у майбутньому переїде до нової будівлі, - нарада в комітеті ВР

Київський центр трансплантації кісткового мозку, який є комунальною установою, незважаючи на реорганізацію продовжуватиме працювати у штатному режимі та отримувати необхідне фінансування. Під час наради у профільному комітеті Верховної Ради (ВР) прозвучало запевнення, що переселення центру до нової будівлі відбудеться лише тоді, коли вона буде повністю готова та відповідатиме сучасним вимогам.

Про це KВ стало відомо з повідомлення на сайті ВР за підсумками наради в парламентському комітеті з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування (голова комітету – Михайло Радуцький).

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Представники Міністерства охорони здоров’я України і департаменту охорони здоров’я КМДА запевнили членів Комітету, що не зважаючи на реорганізацію заклад продовжуватиме працювати у штатному режимі та отримувати необхідне фінансування НСЗУ та КМДА, а переселення до нової будівлі відбудеться лише тоді, коли вона буде повністю готова та відповідатиме сучасним вимогам”, – сказано в повідомленні. 

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Як виявилося, розповсюджувалися чутки про закриття та звільнення на тлі дефіциту детальної інформації про те, як проходитиме реорганізація. На мою думку, це недопрацювання керівництва КНП, яке мало проінформувати співробітників про хід реорганізації. Хочу наголосити, що наш пріоритет – це надання якісних медичних послуг пацієнтам. Якщо для цього потрібно провести реорганізацію, перевести медиків до іншої будівлі, де кращі умови, то це цілком логічне рішення”, – зазначив Радуцький під час обговорення. 

Він “підкреслив, що метою оптимізації медичної мережі столиці є, насамперед, покращення умов надання пацієнтам медичних послуг, що відповідає основним засадам формування спроможної мережі закладів охорони здоров’я, передбаченої законами України, відповідними Указами Президента України та рішеннями Уряду”.

Читайте: Навіщо в Києві хочуть ліквідувати Центр трансплантації кісткового мозку?

КНП “Київський центр трансплантації кісткового мозку” залишається одним із лідерів з проведення трансплантацій гемопоетичних стовбурових клітин (кісткового мозку). Торік у центрі було проведено 58 операцій із загальних 223 по Україні. 

Наразі центр орендує кілька поверхів наукової установи НАМН України. Капітальний ремонт в орендованих приміщеннях не проводився понад 20 років. Центр не має відповідного акредитаційного сертифікату МОЗ України на надання певного виду високоспеціалізованої медичної допомоги.

Згідно із запланованою реорганізацією заклад має бути адміністративно приєднано до іншої комунальної установи м. Києва – КНП “КМЦ нефрології та діалізу” та розташовано у новій, окремо зведеній будівлі. 

За інформацією департаменту охорони здоров’я КМДА, це дозволить значно покращити умови лікування пацієнтів та виконання центром умов договорів про медичне обслуговування. 

Як інформувала KВ, реорганізувати Комунальне некомерційне підприємство (КНП) “Дитяча клінічна лікарня №8 Шевченківського району” та КНП “Центр трансплантації кісткового мозку” планує Київська міська рада.

За інформацією голови правління ГО Національний рух “За трансплантацію” Юрія Андреєва, у столичної влади в планах побудувати новий центр, але це лише на словах. А поки колективу центру запропонували почекати в іншій старій будівлі.

Читайте: Київська міська рада планує ліквідувати Центр трансплантації кісткового мозку 

Фото: сайт ВР

КиївВлада

Автор:
Олексій Ігнатьєв
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Відновлення туризму: Київрада затвердила цільову програму на 2025-2027 роки
Відновлення туризму: Київрада затвердила цільову програму на 2025-2027 роки
09:00 Київрада затвердила міську цільову програму відновлення та розвитку сфери туризму столиці на 2025-2027 роки. На виконання відповідних заходів міська влада планує витратити з…
1,17 млрд до кінця 2027-го: Київрада затвердила нову програму охорони та збереження культурної спадщини
1,17 млрд до кінця 2027-го: Київрада затвердила нову програму охорони та збереження культурної спадщини
09:00 Столична міськрада затвердила цільову програму “Охорона та збереження культурної спадщини”, яка розрахована на період 2025–2027 років. На її реалізацію планується витратити 1,17 млрд…
Більше коштів на армію та Подільсько-Воскресенський міст: Київрада відкоригувала бюджет і програму соцекономрозвитку
Більше коштів на армію та Подільсько-Воскресенський міст: Київрада відкоригувала бюджет і програму соцекономрозвитку
15:00 Київрада вчергове внесла зміни до бюджету міста-2024, а також відкоригувала Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР) у розрізі видатків на 2024 рік. Таким…
Banner
QlU7mDx4