У Димері відбудеться вручення ключів інвесторам ЖК “Сімейний”, – забудовник Товариство “Відважних” 

У Димері відбудеться вручення ключів інвесторам ЖК “Сімейний”, - забудовник Товариство “Відважних” 

Будівельна компанія Товариство “Відважних” повідомило про вручення ключів інвесторам житлового комплексу “Сімейний”, яке відбудеться 8 червня. Комплекс розташований у селищі Димер Вишгородського району. “Сімейний” – закритий ЖК, побудованим за європейськими стандартами з використанням високотехнологічних методів будівництва. Житловий комплекс має власний дитячий майданчик, зону для відпочинку і благоустрій території.

Про це КВ дізналася із повідомлення пресслужби товариство “Відважних”.

“Забудовник повністю виконав свої зобов’язання перед інвесторами, попри складні реалії сьогодення. “Сімейний” є житловим комплексом закритого типу, споруджений з дотриманням європейських стандартів якості та застосуванням високотехнологічних методів будівництва. ЖК має власний великий дитячий майданчик, зону для відпочинку з мангалами та столиками, зручний паркінг та благоустрій території”, – повідомив засновник Товариства “Відважних” Володимир Співак.

У пресслужбі зауважили, що вже 8 червня відбудеться урочисте вручення ключів інвесторам житлового комплексу “Сімейний”. Комплекс розташований в селищі Димер Вишгородського району. Житловий комплекс споруджено у партнерстві з лідером будівельного ринку Київщини Товариством “Відважних” .

Довідка КВ: Товариство “Відважних”  – група будівельних компаній, які з 2010 року успішно збудували 20 житлових комплексів та в яких проживає понад 10 тис. мешканців. До вагомих проєктів компанії у сфері нерухомості входять: ЖК “Новатор”, “Варшавський Двір”, ”Rich Town Буча”, “Буча Квартал”, “Центральний Буча”, “Парковий”, “Лісова Буча” та “Полтавський”.

У 2021 році товариство на дев’ять місяців раніше запланованого терміну вдало здали в експлуатацію житловий комплекс Central House та на 11 місяців раніше вручили ключі інвесторам від квартир у Novator Irpin. 2022 року компанія вручила ключі від ЖК Burgundia, що також розташований в Ірпені.

Наразі Товариство “Відважних”  активно будує житловий комплекс бізнес-класу River Port на березі Озера Мистецтв в Ірпені, продовжуючи місію створення комфортного життя.

Нагадаємо, що у Бородянці встановлять сонячну електростанцію на даху дитсадка “Піноккіо”, пошкодженого під час бойових дій.  Встановлення станції відбудеться у рамках співпрацю та партнерства, засвідченого тристороннім меморандуму між місцевою Бородянською громадою, Благодійною організацією “Відважних” та Всесвітньою вітроенергетичною асоціацією. 

Читайте: В Ірпені відкрили мурал присвячений Бахмуту

Фото: сайт Товариства “Відважних”

КиївВлада

Вероніка Злацька

Рекомендуємо до перегляду
Люди війни: що нам відомо про бійців та командирів Національної гвардії
Люди війни: що нам відомо про бійців та командирів Національної гвардії
13:34 Війна – це тест для збройних сил і всього суспільства на здатність швидко еволюціонувати самим і, так само, оперативно реагувати на зміни в…
Капремонт шляхопроводу в Оболонському районі столиці довірили фірмі з орбіти донецького бізнесмена
Капремонт шляхопроводу в Оболонському районі столиці довірили фірмі з орбіти донецького бізнесмена
09:00 Незважаючи на те, що кияни вимагають від міської влади не зловживати коштовними дорожніми ремонтами під час війни, керівництво столиці, схоже, зменшувати обороти не…
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Banner
QlU7mDx4