На даху Бородянського дитсадка “Піноккіо” встановлять сонячну електростанцію

Дитсадок "Піноккіо" в Бородянці

У Бородянці встановлять сонячну електростанцію на даху дитсадка “Піноккіо”, пошкодженого під час бойових дій.  Встановлення станції відбудеться у рамках співпрацю та партнерства, засвідченого тристороннім меморандуму між місцевою Бородянською громадою, Благодійною організацією “Відважних” та Всесвітньою вітроенергетичною асоціацією. 

Про це КВ дізналася із повідомлення ВО “Відважних” у Facebook.

Так, у рамках співробітництва буде встановлено сонячну електростанцію потужністю 11 кВт, що гарантуватиме дитсадку енергетичну автономність від інших мереж.

Зауважено, що цей проєкт став можливим завдяки благодійникам, які фінансували відновлення будівлі дитсадка, а також допомагали у благоустрої території, що фінансується за підтримки Литовської Республіки.

Дитсадок "Пінокіо" в Бородянці

Своєю чергою, очільник благодійного фонду Володимир Карплюк подякував українській вітроенергетичній асоціації та світовій вітроенергетичній асоціації за цінний довгостроковий партнерський внесок у розвиток соціальної інфраструктури у регіоні. 

Він підкреслив, що завдяки цій підтримці об’єкти в Бородянці стануть максимально енергонезалежними, забезпечуючи їх стійкість і функціональність.

“Зараз наша мета – забезпечити швидке відновлення Бородянки і повернення людей до своїх домівок. Ірпінь, Буча та Гостомель вже демонструють успішну статистику щодо повернення людей, і ми зобов’язані досягти таких же результатів в Бородянці. Ми прагнемо допомогти не лише з енергетичними аспектами, але й у всіх сферах відновлення та розвитку міста”, – зауважив Карплюк.

На даху Бородянського дитсадка "Піноккіо" встановлять сонячну електростанцію

Нагадаємо, що нелегальна утилізація сміття на непристосованому для цього полігоні на Бородянщині завдало громаді збитків на майже 630 мільйонів гривень. Об’єм відходів складає майже 876 тис. м2, а у одному з сіл громади постраждало 13,35 га землі.

Читайте: Незаконна утилізація сміття завдала Бородянській громаді збитків майже на 630 мільйонів гривень

Фото: visnyk-irpin.com.ua

КиївВлада
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Київ
09:00 Загальна вартість замовлень столичних розпорядників бюджетних коштів в червні 2024 року сягла майже 5 млрд гривень – це ледь не вдвічі більше, ніж…
Столична прокуратура судиться за землю під житловими комплексами Андрія Вавриша
Столична прокуратура судиться за землю під житловими комплексами Андрія Вавриша
09:00 Київська міська прокуратура наразі в судовому порядку намагається “відібрати” у Національної академії внутрішніх справ (НАВС) 29,9 га землі на 22 км  Дарницького шосе…
“Розпил” на 25 млн гривень: БЕБ і Офіс Генпрокурора розслідують як у 2021-2023 роках “Київпастранс” купував шини
“Розпил” на 25 млн гривень: БЕБ і Офіс Генпрокурора розслідують як у 2021-2023 роках “Київпастранс” купував шини
09:00 Бюро економічної безпеки (БЕБ) спільно з Офісом Генпрокурора розслідують справу щодо можливих розкрадань посадовцями КП “Київпастранс” бюджетних коштів при закупівлі пневматичних шин. Наразі…
Banner
QlU7mDx4