У KAN Development прозвітували про динаміку будівництва ЖК Республіка у квітні

У KAN Development прозвітували про динаміку будівництва ЖК Республіка у квітні

Девелоперська компанія KAN Development прозвітувала про хід будівництва свого столичного проєкту – ЖК Республіка. Активна робота ведеться над 5 будинками комплексу. 

На правах реклами 

Про це КВ стало відомо з публікації прес-служби компанії KAN Development.

У будинку 227 монолітні роботи виконані на 75%, кладочні роботи на 7%, а влаштування зовнішніх мереж завершено на 10%.

У будинку 228 монолітні роботи виконані на 95%, кладочні роботи в секціях 22802-22803 завершені на 100%, а в інших секціях на 60%. Монтаж світлопрозорих конструкцій виконано на 20%. Розпочато підготовчі роботи для покрівлі, внутрішні мережі: сантехнічні роботи розпочато на 10%, електрика на стадії підготовки. Зовнішні мережі завершені на 80%.

Так, у будинку під номером 227 монолітні роботи виконані на 75%, кладочні роботи на 7%, а влаштування зовнішніх мереж завершено на 10%.

У будинку №228 монолітні роботи виконані на 95%, кладочні роботи в секціях 22802-22803 повністю завершені, а в інших секціях на 60%. Монтаж світлопрозорих конструкцій виконано на 20%. Розпочато підготовчі роботи для покрівлі, внутрішні мережі: сантехнічні роботи розпочато на 10%, електрика на стадії підготовки. Зовнішні мережі готові  на 80%.

У будинках №229-230 бетонування ростверків (фундаменти) виконано на 60%.

У будинку №304 монолітні роботи виконані на 93%, кладочні роботи завершені на 93%, влаштування стяжки виконано на 70% (залишились секції 30401 та підвальні приміщення). Штукатурні роботи завершені на 78%, малярні та плиточні роботи виконані на 78%, монтаж квартирних дверей виконаний на 5%, електромонтажні роботи завершені на 65%, сантехнічні роботи виконані на 40%, покрівельні роботи виконані на 90% (залишився паркінг). Проводяться підготовчі роботи по благоустрою території. Монтаж світлопрозорих конструкцій виконано на 79%, фасадні роботи — утеплення виконано на 50%, монтаж вентиляції завершено на 78%, влаштування зовнішніх мереж – на 80%.

“Від монолітних робіт до благоустрою території — все рухається з приголомшливою швидкістю. Ми працюємо над тим, щоб ваша нова оселя в ЖК Республіка – Respublika була не тільки надійна та функціональна, але й затишна і комфортна, створюючи одразу весь благоустрій навколо”, – коментують в компанії. 

Як раніше писала КВ, столична девелоперська компанія KAN Development прозвітувала про хід будівництва житлового комплексу UNIT.Home. У кварталі А07 вже понад 590 власників отримали ключі від своїх квартир і розпочали ремонтні роботи. Успішно експлуатується будівля А05 – 190 квартир вже прийняті інвесторами за технічним станом. Вежа Central Tower подана на інспекцію ДІАМ.

Читайте: KAN Development прозвітувала про динаміку будівництва ЖК UNIT.Home у квітні

Фото: KAN

КиївВлада

Анастасія Олійник

 

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4