У Києві на фініші будівництво найсучаснішого Архітектурно-інженерного колегіуму від KAN

У Києві на фініші будівництво найсучаснішого Архітектурно-інженерного колегіуму від KAN

У столиці одним із лідерів освітнього ринку України є мережа “Академія сучасної освіти А+”, яка діє із 2012 року. До цієї мережі входять дитячі садочки та клуби, початкові школи та гімназія, академія спорту, музична школа, а також велика кількість напрямів позашкільної освіти. А незабаром цей список поповниться ще одним закладом, який стане найбільшим та найсучаснішим у столиці – Архітектурно-інженерним колегіумом.


Про це KВ дізналася із публікації на сайті Obozrevatel.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 


“Кожен із закладів А+ має особливу ідентичність, але всі вони об’єднані спільними цінностями і баченням. У 2021 році Гімназія А+ успішно завершила процес авторизації на Програму Міжнародного Бакалаврату (IB DP) та одержала статус IB School, чим ще раз довела високу академічність всіх навчальних процесів та рівень підготовки педагогів мережі. Наразі щодня навчальні заклади А+ відвідує близько 2 тис. дітей. Причиною вибору батьків освіти в А+ є надання широких можливостей сучасної та інноваційної освіти, профільність, високі рейтинги випускників та особлива атмосфера, яка притаманна саме А+”, – йдеться у публікації. 


Крім того, на завершальній стадії будівництва на правому березі міста Києва перебуває ще один із нових закладів цієї мережі – заклад освіти нового типу “Архітектурно-інженерний колегіум”.

Як розповідали у компанії KAN, навчально-виховний комплекс об’єднає в собі дитячий садок, початкову, середню школу та профільний ліцей під одним дахом. Крім новітної будівлі, заклад відрізнятиметься й унікальною спеціалізацією. А саме – спеціалізуватиметься на напрямах фізико-математичної, інженерної та ІТ-освіти.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм


Зокрема, в коледжі дитина зможе обрати навчання за одним з інженерних профілів, міжнародною програмою Cambridge IGCSE, за дуальною програмою навчання – отримання American High School Diploma (+ підготовка до іспиту SAT). Саме ці програми надають можливість випускникам вступити на навчання до престижних вищих навчальних закладів. 


“В основу концепції “Архітектурно-інженерного колегіуму” покладено ідею ранньої профілізації, що допомагає учням розвивати творчі здібності з раннього віку та готує їх до усвідомленого вибору професії в майбутньому. Поглиблене вивчення дисциплін профільного напряму, авторських курсів, робота з кейсами реальних роботодавців допоможуть учням колегіуму з подальшим професійним визначенням”, – йдеться у дописі. 


Справка KВ: “Архітектурно-інженерний колегіум” – це навчальний закладі із площею близько 14 тис. кв.м, що розташований на території ЖК “Файна Таун” за адресою: Салютна, 2-Б (Нивки). Колегіум – це чотирьох поверхова будівля, де кожний поверх буде спроєктований з урахуванням світових освітніх трендів та останніх інженерних тенденцій. Введення в експлуатацію компанія запланувала на вересень 2024 року. Заклад стане найбільшим та найсучаснішим освітнім закладом подібного типу в Києві.


Нагадаємо, що на головній будівельній премії України – IBUILD-2023, девелоперська компанія KAN одержала нагороду “Соціально відповідальний бізнес 2023”. компанія одержала цю нагороду за свій освітній проєкт Архітектурно-інженерний колегіум А+, що реалізується у ЖК “Файна Таун”. Проєкт, розроблений спільно з архітектурним бюро archimatika і враховує світові освітні тренди та інженерні тенденції. 


Читайте: У ЖК “Файна Таун” будується найбільший у столиці навчальний заклад, – KAN

Фото: архів компанії 

КиївВлада

Автор:
Вероніка Злацька
Рекомендуємо до перегляду
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
09:00 Нещодавно столична міськрада ухвалила програму управління об’єктами комунальної власності, розраховану на період 2025-2027 років. Усього на її реалізацію планується витратити 251,3 млн гривень,…
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Banner
QlU7mDx4