У КМДА роз’яснили, чого блогерам не варто робити під час війни

У КМДА роз'яснили, чого блогерам не варто робити під час війни

Наказом головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного для ЗМІ, блогерів та всіх громадян, які фотографують або пишуть про війну та армію, були надані роз’яснення, чого не можна робити під час війни.


Про це KV стало відомо із повідомлення КМДА. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 


Відповідно до наказу головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, ЗМІ категорично заборонено висвітлювати у воєнний час: найменування частин та підрозділів, а також їх розташування; кількість військових у частинах та підрозділах; кількість озброєння та техніки, їх стан і місце зберігання; умовні позначки обʼєктів. 


Заборонено висвітлювати будь-яку інформацію про операції які проводять або планують, систему охорони та оборони військових частин, наявний захист військового такий як: озброєння та техніка (крім видимих або очевидно виражених), порядок залучення сил (військових) та засобів (озброєння), збір розвідувальних даних, переміщення та розгортання військ (найменування, кількість, маршрути), військові частини та їх тактику, методи дій. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм


Також – про унікальні операції та спосіб їх виконання, ефективність радіоелектронної боротьби противника, відкладені або скасовані операції, зниклий або збитий літак, корабель та операції з пошуку і порятунку, плани щодо безпеки наших військ (дезінформація, маскування, протидія), інформаційно-психологічні операції, які проводять або планують, пропаганду або виправдання широкомасштабної збройної агресії росії проти України.


Нагадаємо, як раніше писала KV, війська Російської федерації нанесли ракетний удар по Вінниці. Повністю зруйновано аеропорт. 


Читайте: Найбільш боєздатні частини ворога отримали по зубах у Києві та Харкові, – Резніков

Фото: format21.org

КиевVласть

Автор:
Вікторія Білоус
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
“Якщо не ви - то ми”: Офіс Генпрокурора вступив у справу щодо захисту “Осокорківських лук”
“Якщо не ви – то ми”: Офіс Генпрокурора вступив у справу щодо захисту “Осокорківських лук”
09:00 Офіс Генерального прокурора вступив у судову справу щодо захисту природоохоронного статусу заказника “Осокорківські луки”. Правоохоронцям довелося це зробити через мляву позицію столичної влади…
“Корупційні парки”: Нацполіція рахує збитки столичного бюджета через посадовців “Київзеленбуду”
“Корупційні парки”: Нацполіція рахує збитки столичного бюджета через посадовців “Київзеленбуду”
09:00 Столична Нацполіція продовжує фіксувати факти можливих корупційних правопорушень в роботі КО “Київзеленбуд” та його підрядників. Протягом останніх місяців правоохоронці повідомили про підозри низці…
Суди, штрафи і вогонь: у Києві вирішується доля історичного будинку Вертипороха
Суди, штрафи і вогонь: у Києві вирішується доля історичного будинку Вертипороха
09:00 Історія збереження історичного будинку Вертипороха (побудований наприкінці ХІХ століття) на столичному Подолі досі не завершена. Нещодавно власник будівлі – ТОВ “Компанія Новобуд Інвест”…
Banner
QlU7mDx4