У Шевченківському районі запрацювала інтерактивна мапа безбар’єрності

У Шевченківському районі запрацювала інтерактивна мапа безбар’єрності

В столиці, у вівторок, 23 квітня, презентували спільний проєкт громадської організації “ЛУН Місто” та Шевченківської районної державної адміністрації, покликаний дослідати рівень безбар’єрності в місті. Мова йде про інтерактивну мапу, де промарковані локації району та описані їхні атрибути інклюзивності.

Як повідомляє КВ, наразі на мапі розміщено понад 1500 локацій і вона продовжує активно наповнюватись.

Так, на мапу нанесено заклади освіти, медицини, соціальних послуг, житлові будинки, парки та вулиці. До внесення даних долучилися всі структурні підрозділи Шевченківської РДА, яка планує цього року підвищувати індекс інклюзивності району.

“Ми, як головний розпорядник бюджетних коштів, станом на зараз, плануємо облаштувати 27 вхідних груп житлових будинків до кінця року. Це близько 26 мільйонів гривень. Це наш план-мінімум. Якщо будуть додаткові кошти, то, звичайно, цей показник буде підвищуватися. Також заплановані роботи по пониженню бордюрного каменю.. Розуміємо, що цього не достатньо, але я думаю, що після коригування бюджету у другій половині року, ми отримаємо додаткове фінансування на ці заходи”, – розповів у коментарі КВ голова Шевченківської РДА Олександр Поповцев.

На мапі присутнє маркування кольором, де позначається рівень доступності простору. Градація діє від зеленого до червоного кольору, де зеленим позначається локації з найбільшою кількістю елементів безбар’єрності. Також, на мапі позначені вулиці й прикріплені фотографії, за якими маломобільні групи населення можуть визначати найбезпечніший варіант пересування містом. 

Як раніше писала КВ, Київська міська рада (КМР) передбачила роботи з пониження бортового каменю на 765 наземних пішохідних переходах з облаштуванням тактильної навігації, облаштування 13 підвищених наземних пішохідних переходів та 5 інклюзивних перехресть у 2024 році.

Читайте: Столична влада збирається зробити більш інклюзивними майже 800 пішохідних переходів

Фото: КВ

КиївВлада

Анастасія Олійник

Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4