У Закарпатській області звільнили трьох поліціянтів через виїзд за кордон колишнього депутата Київської міської ради Дениса Комарницького. Під звільнення потрапили двоє співробітників Управління стратегічних розслідувань у Закарпатській області. Крім того, з займаної посади було звільнено керівника територіального управління.
Про це, як стало відомо КВ, повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції у Facebook.
Повідомляється, що під звільнення потрапили двоє співробітників Управління стратегічних розслідувань у Закарпатській області. Крім того, з займаної посади було звільнено керівника територіального управління.
“Ми засуджуємо будь-які прояви недоброчесності. Принцип нульової толерантності діє без виключень. Департамент стратегічних розслідувань і надалі діятиме у рамках закону та принципів відкритості й прозорості. Кожен, хто зраджує присягу та паплюжить погони, понесе відповідальність”, – йдеться у заяві Нацполіції.
За даними «Слово і діло», йдеться про звільнення начальника УСР на Закарпатті Сергія Химича.
Як повідомляє УП, організатором втечі Комарницького за кордон є колишній гласний позаштатний працівник оперативного підрозділу СБУ Юрій Довгаленко. Крім нього, до цих дій були причетні ще троє осіб з посвідченням працівника СБУ і два поліцейських. “Українська правда” завдяки джерелам у правоохоронних органах дізналася подробиці справ про незаконне переправлення Комарницького через державний кордон, перешкоджання законній діяльності правоохоронних органів та зловживання службовим становищем. Зокрема і те, що до кордону підозрюваного супроводжувало прикриття у вигляді авто із табличкою “200”.
Читайте: “Смотрящий” за Києвом Комарницький утік за кордон – ЗМІ
Нагадаємо, 6 лютого 2025 року стало відомо, що Національне антикорупційне бюро проводить слідчі дії у бізнесмена Дениса Комарницького.
Читайте: НАБУ і САП повідомили про операцію з викриття земельної корупції у Київській міськраді та КМДА
Денис Комарницький — лідер фракції “Блоку Леоніда Черновецького” у Київраді 2008-2010 років. Його ім’я регулярно спливало у скандалах, пов’язаних із непрозорими забудовами та розподілом міських ресурсів. Зокрема зазначають що він був бенефіціаром компанії-генпідрядника будівництва Подільського мостового переходу в Києві, кошторисна вартість якого рішенням Київради зросла з 11,25 млрд до 19,92 млрд гривень.
Фото: УП
КиївВладаОксана Олійникова