Україна повернула з російського полону ще 189 бранців кремля

Україна повернула з російського полону ще 189 бранців кремля

Уповноважені органи України провели черговий обмін полоненими. Цього разу вдалося повернути захисників «Азовсталі» та Маріуполя, ЧАЕС, острова Зміїного, військових із різних напрямків фронту – солдатів, сержантів, офіцерів: нацгвардійців, прикордонників, тероборонівців, воїнів Військово-Морських та Збройних Сил. І також двоє цивільних, які були захоплені окупантами в Маріуполі. 

Про це КВ дізналася з повідомлення, яке зробив Президент України Володимир Зеленський 30 грудня 2024 року.

“Повернення наших людей з російського полону – це завжди дуже хороші новини для кожного з нас. І сьогодні один із таких днів: нашій команді вдалося повернути 189 українців додому”, – запостив Президент Зеленський в соцмережах.

“Це один із найбільших обмінів, проведених Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими, з моменту повномасштабного вторгнення”, – сказано в релізі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Зеленський запевнив: “Ми працюємо, щоб звільнити з російського полону кожного й кожну. Це наша мета. Ми нікого не забуваємо. Дякую команді, яка робить усе, щоб наші люди поверталися”.

Президент України окремо подякував Об’єднаним Арабським Еміратам – країні, що від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну дуже допомагає обмінам полоненими та поверненню в Україну насильницьки незаконно депортованих дітей.

За даними Коордштабу, одинадцятий за ліком обмін у 2024 році дозволив звільнити:

  • 87 військовослужбовців ЗСУ (з них 17 – ТрО),
  • 43 – НГУ,
  • 33 – ДПСУ,
  • 24 – ВМС.

“Загалом з російської неволі в рамках роботи Координаційного штабу за дорученням Президента України вже повернулося 3956 людей, з них у 2024 році – 1358”, – наводить офіційну статистику згаданий Коордштаб.

Читайте: “Не мовчи! Полон вбиває”: у Києві провели акцію-нагадування на підтримку полонених

Фото: з соцмереж Президента зеленського

КиївВлада

Олексій Ігнатьєв

Рекомендуємо до перегляду
Забудова історичного центру: у Києві можуть знести будинок, де працював Чорновіл
Забудова історичного центру: у Києві можуть знести будинок, де працював Чорновіл
09:00 У столиці під питанням збереження старовинної будівлі – садиби Самсона Стрельбицького (1819 року) у пров. Музейному, у якій в 80-х роках минулого століття…
Хто і за що відповідатиме в прокуратурі Київщини
Хто і за що відповідатиме в прокуратурі Київщини
19:00 Генпрокурор Руслан Кравченко призначив з 1 липня керівником Київської обласної прокуратури Дмитра Прокудіна, що замінив на цій посаді Максима Крима, який тепер посідає…
Сумнівні кордони: Київ і область судяться за землю на околиці Гостомелю
Сумнівні кордони: Київ і область судяться за землю на околиці Гостомелю
09:00 Конфліктам навколо приналежності окремих земель на околицях Києва, схоже, немає кінця-краю. Наразі Київрада в судовому порядку оскаржує рішення Київоблради від грудня 2019 року,…
Banner
QlU7mDx4