Україна схиляє голову на згадку про мільйони жертв комуністичного терору в День їх пам’яті, – Руслан Кравченко

Україна схиляє голову на згадку про мільйони жертв комуністичного терору в День їх пам’яті, - Руслан Кравченко

В Україні щороку, третьої неділі травня, вшановують День пам’яті жертв політичних репресій. Так і сьогодні, 19 травня, ми схиляємо голову перед пам’яттю мільйонів безневинних жертв комуністичного терору.

Про це, як передає КВ, йдеться у зверненні начальника Київської ОВА (ОДА) Руслана Кравченка.

“На Київщині, як і по всій Україні, розгорнулася кривава трагедія політичних репресій. За різними оцінками, на території Київської області тільки протягом 1920-1930-х років було репресовано понад 100 000 людей за політичними мотивами”, – зазначив Руслан Кравченко.

Він зауважив, що ця жахлива цифра свідчить про масштаби злочинів, скоєних комуністичним режимом проти всього українського народу. Ми розуміємо, що ці цифри ґрунтуються виключно на наявних даних, але реальна кількість жертв є однозначно більшою. Багато людей загинули і зникли безслідно, а їхні імена досі невідомі.

“Сьогодні, коли наша країна знову бореться за свою свободу проти жорстокого окупанта, ми чітко усвідомлюємо зв’язок між минулим і сьогоденням. Путінський режим, як і його попередники, прагне зламати волю українців, знищити нашу ідентичність, стерти з лиця землі нашу історію. Але ми не дамо їм цього зробити”, – наголосив начальник Київської ОВА.

Пам’ять про жертв політичних репресій – це наш духовний щит, наша зброя проти тиранії. Їхня стійкість і непохитна віра в Україну надихають нас на боротьбу за наше майбутнє. Ми ніколи не забудемо злочини комуністичного режиму і не пробачимо їх, як і злочини, які скоює сьогодні російський режим на території української держави.

Тільки разом ми відновимо та збережемо пам’ять про кожного, хто загинув за прагнення залишатися українцем в Україні. Тільки разом ми відбудуємо вільну, демократичну країну, де пануватимуть не страх і терор, а справедливість і повага до людської гідності!

Читайте: На Київщині за підтримки благодійника Хансена реалізують проєкти з підтримки ВПО, – Руслан Кравченко

Фото: Facebook Руслана Кравченка

КиївВлада

Олексій Вєтров

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4