На Київщині за підтримки благодійника Хансена реалізують проєкти з підтримки ВПО, – Руслан Кравченко

На Київщині за підтримки благодійника Хансена реалізують проєкти з підтримки ВПО, - Руслан Кравченко

На Київщині за підтримки американського благодійника Делла Лоя Хансена планується реалізувати низку проєктів з відновлення та підтримки ВПО. Також у задумах співпраця благодійного фонду з державною програмою «єВідновлення».

Про це, як передає КВ, йдеться у повідомленні начальника Київської ОВА (ОДА) Руслана Кравченка.

Як зазначив Руслан Кравченко, серед проєктів є будівництво реабілітаційного центру, шкіл, нового містечка для ВПО.

Крім того, в планах  реалізація першого в Україні проєкту співпраці приватного благодійного фонду з державною програмою «єВідновлення». 

“До розміру державного сертифікату благодійний фонд Хансена додає кошти, яких не вистачає на повноцінне завершення будівництва, проведення ремонту та облаштування благоустрою. Сума – до 30 тис. доларів”, – повідомив начальник КОВА.

Руслан Кравченко додав, що в області триває будівництво фортифікаційних споруд. “КОВА спільно з правоохоронними органами тримають на постійному контролі прозорість будівництва фортифікаційних споруд, а також ефективне використання коштів на ці цілі”, – запевнив він.

Начальник Київської ОВА зауважив, що введені цього тижня за вказівкою НЕК “Укренерго” екстрені та стабілізаційні відключення світла були вимушеними заходами. Він закликав громадян допомогти енергетикам – споживати електроенергію ощадливо.

Нагадаємо, у Тарасівці на Київщині завдяки підтримці американського благодійника Делла Лоя Хансена побудують школу на 700 учнів. А в  селі Колонщина збудують другу чергу «Чудо-містечка Хансена». Це житло для внутрішньо переміщених осіб старшого віку. Також у селі Тарасівка Боярської громади Київщини продовжує активно розвиватись “Містечко Хансена”.

Читайте: У “Містечко Хансена” на Київщині заселили ще 24 родини переселенців

Фото: скриншот відео

КиївВлада

Автор: Олексій Вєтров

 

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Київ
09:00 Загальна вартість замовлень столичних розпорядників бюджетних коштів в червні 2024 року сягла майже 5 млрд гривень – це ледь не вдвічі більше, ніж…
Столична прокуратура судиться за землю під житловими комплексами Андрія Вавриша
Столична прокуратура судиться за землю під житловими комплексами Андрія Вавриша
09:00 Київська міська прокуратура наразі в судовому порядку намагається “відібрати” у Національної академії внутрішніх справ (НАВС) 29,9 га землі на 22 км  Дарницького шосе…
“Розпил” на 25 млн гривень: БЕБ і Офіс Генпрокурора розслідують як у 2021-2023 роках “Київпастранс” купував шини
“Розпил” на 25 млн гривень: БЕБ і Офіс Генпрокурора розслідують як у 2021-2023 роках “Київпастранс” купував шини
09:00 Бюро економічної безпеки (БЕБ) спільно з Офісом Генпрокурора розслідують справу щодо можливих розкрадань посадовцями КП “Київпастранс” бюджетних коштів при закупівлі пневматичних шин. Наразі…
Banner
QlU7mDx4