Українка виділила 1,1 млн гривень на інтерактивні дошки для шкіл

Українка виділила 1,1 млн гривень на інтерактивні дошки для шкіл

Управління гуманітарного розвитку Української міської ради прийняла рішення купити до серпня цього року інтерактивне мультимедійне обладнання. Продавця майже обрали, йому можуть заплатити трохи більше 1,13 млн гривень.

Про це КВ стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Було оголошено про намір укласти договір з ФОП “Гайдамачук Ольга Василівна” на покупку інтерактивного  мультимедійного обладнання до 1 серпня.

У тендерній документації зазначається, що купити хочуть 20 інтерактивних дошок прямої проекції з можливістю настінного кріплення, також спеціалізоване програмне забезпечення навчального призначення.

Програмне забезпечення повинно бути призначене для вивчення наступних розділів: анатомія людини, астрономія, ботаніка, зоологія, механіка, мікробіологія, наука про землю, палеонтологія і хімія.
Програмне забезпечення повинно мати інтерфейс і весь навчальний контент не менше ніж українською та англійською мовами. Програмне забезпечення повинно мати можливість роботи в 3 режимах: анімації, дослідження і слайди, в яких повинна бути можливість включення звукового супроводу. Звуковий супровід має бути не менше ніж українською та англійською мовами. Закадровий голос в звуковому супроводі повинен озвучувати текст, що відноситься до демонстрованої моделі, при цьому розповідаючи принцип роботи і структуру моделей і анімації. Пакет програмного забезпечення надається у вигляді підписки терміном не менше ніж на 3 роки.
Програмне забезпечення повинно включати в себе навчальні матеріали не менш ніж за такими розділами: Анатомія людини; Астрономія; Ботаніка; Механіка; Фізика; Мікробіологія; Палеонтологія; Хімія; Наука про Землю; Географія – всього не менше 1000 3D візуалізацій тем з відповідних дисциплін.

За поставку замовлення можуть заплатити 1 млн 133 тис.400 гривень.

Про те, що Київщина купувала минулого тижня дивіться у відео КВ

 

Читайте: Сквира витратить 1,43 млн гривень на мультимедійне обладнання для шкіл

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Владислава Олійник

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4