В Ірпені стартували кампанію із закликом відмовитися від російського контенту

В Ірпені стартували кампанію із закликом відмовитися від російського контенту

Кампанію розпочали відеозверненням, де відомі громадські діячі та представники влади закликають підтримувати українське і відмовитися від усього російського, що сприяє поширенню ворожої пропаганди. Компанія спрямована на відмову молоді Києва та Київської області від російського контенту для збереження української культурної ідентичності. 

Про це КВ дізналася із відеозвернення засновниці Молодіжного парламенту Ірпеня Олександри Ільніцької.

Зокрема, інформаційну кампанію для учнівської та студентської молоді Києва та Київської області розпочали відеозверненням “Думаєте, це просто російська ракета?” щодо згубності використання російського контенту у процесі збереження української національно-культурної ідентичності.

“Це не просто контент. Це частина великої машини, що несе горе, біль і смерть. Це кожен російський мультик, який ви включили своїй дитині. Це кожен російський рілс з “прикольчиками”, який ви перепостили собі в сторіс. Це кожна російська пісня, яка лунає у вашій машині або вдома. Це кожне російське відео, яке ви вмикаєте під час сніданку. Це кожна російська книга, яку ви придбали, або російський блогер, на якого ви підписані. Це кожен російський лектор, чиє навчання ви оплатили. Підтримуймо своє – українське. Вивчайте, читайте, слухайте, дивіться та популяризуйте українське. Разом ми створюємо світле майбутнє, вільне від агресора”, – йдеться у дописі до відеозвернення.

У першому відеозверненні до молоді звернулися лідер українського рок-гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин, в.о. голови постраждалої Бородянської громади Ірина Захарченко, військовослужбовець 3-ї окремої штурмової бригади Володимир Коротя, голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк, відомий громадсько-культурний діяч Олесь Доній та перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Разом вони закликали відмовитися від російського контенту та підтримувати розвиток української культури, створюючи світле та вільне від русні майбутнє України як частини європейської спільноти.

Нагадаємо, що в Ірпінській громаді цього року до перших класів пішли 980 учнів, а загалом навчання розпочалося для 11 183 школярів 2 вересня. Найбільше, 230 першокласників, навчатимуться в Ірпінському ліцеї №1, решта розподілені між різними ліцеями та гімназіями громади. 

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у липні 2024-го витрачав Ірпінь

Фото: hub.kyivstar.ua

КиївВлада

Вероніка Злацька

Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
09:00 Перший день зими в столиці ознаменувався запуском руху легкових авто одним з найвідоміших довгобудів столиці – Подільським мостовим переходом, який зʼєднав Поділ та…
Banner
QlU7mDx4