Восени столична влада демонтувала у Києві майже 2300 незаконних “МАФів”

Восени столична влада демонтувала у Києві майже 2300 незаконних “МАФів”

За три місяці осені фахівці КП “Київблагоустрій” спільно з власниками прибрали майже 2 300 елементів благоустрою без дозвільних документів. Найбільше за цей період демонтували елементи сезонної торгівлі – майже 1500. З вулиць столиці прибрали 126 засобів пересувної торгівлі і 371 тимчасову споруду.


Про це KВ дізналася з повідомлення на Офіційному порталі Києва.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 


“Врегулювання вуличної торгівлі завжди було складним питанням. Інспектори постійно проводять рейди та складають адмінпротоколи. Фахівці КП “Київблагоустрій” демонтують столи, парасольки та інше приладдя, але вилучати товар може лише поліція. Наше завдання – своєчасно виявляти та прибирати з міського простору незаконну “стихійку”, пересувну торгівлю, тимчасові споруди та літні майданчики. Адже це забирає громадський простір у киян та спричиняє накопичення сміття”, – прокоментував демонтаж директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм


У згаданому департаменті нагадали, що відповідно до Правил благоустрою міста Києва до елементів благоустрою зокрема належать конструкції тимчасових споруд, засоби пересувної торгівлі (купави), огорожі, торговельні ятки, парасольки тощо. Усі власники тимчасових споруд попередньо отримують припис. Його вимога – надати дозвільні документи на розміщення або ж демонтувати споруди самостійно. Якщо документи не надходять до “Київблагоустрію”, комунальники виконують демонтаж за дорученням Департаменту територіального контролю міста Києва.


Як інформувала KВ, під час повномасштабного вторгнення рф в Україну у столиці спалахнуло з новою силою протистояння між власниками тимчасових споруд та місцевою владою. Підприємці, які, серед іншого, розлючені неадекватними витратами бюджетних коштів під час війни, вимагали на мітингах від керівництва Києва скасувати своє рішення від 30 березня 2022 року. Згідно з ним, у місті почався масовий демонтаж легальних торгових об’єктів в людних місцях та їхнє перенесення в промзони і на околиці. Чисельні звернення до різних інстанцій та акції протесту біля КМДА і ОП влітку та восени 2023 року не принесли “кіоскерам” бажаного результату, через що вони пообіцяли нову серію мітингів. 


Читайте: Мітинги та надія на Президента: столичні підприємці продовжують “антидемонтажну революцію”


Фото: КМДА


КиївВлада

Автор:
Олексій Ігнатьєв
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
16:00 Демонтаж держави-агресора та спонсора тероризму, російської федерації, є безумовним і обов’язковим запобіжником проти подальших злочинних дій з боку кремлівських режимів. Тільки це убезпечить…
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Banner
QlU7mDx4