ВР створила ТСК для роботи з поневоленими народами у складі рф заради демонтажу імперської росії

ВР створила ТСК для роботи з поневоленими народами у складі рф заради демонтажу імперської росії

Верховна Рада (ВР) України створила Тимчасову спеціальну комісію (ТСК) з питань розробки основних засад державної політики щодо взаємодії з національними рухами малих та корінних народів російської федерації (рф). ТСК націлена на те, щоб разом з національними рухами поневолених в рф народів наближати крах імперської росії, а отже – довгострокове усунення військово-політичних загроз для Української Державності.

Про це KВ дізналася з повідомлення народного депутата Олексія Гончаренка за підсумками засідання ВР 24 серпня 2023 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Голова – депутат від “Голосу” Ярослав Юрчишин, заступниця Марія Мезенцева від “Слуг”. Від “ЄС” – Володимир Вʼятрович.

На болотах будуть вити знову”, – сказано в повідомленні Гончаренка.

Як видно на табло в сесійній залі, проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань розробки основних засад державної політики щодо взаємодії з національними рухами малих та корінних народів Російської Федерації (реєстраційний №9617) підтримали 264 народні депутати.

Серед членів ТСК – київський обласний мажоритарник Олег Дунда (91 округ, Фастівський район) та столичний мажоритарник Богдан Яременко (215 округ, частково Деснянський та Дніпровський райони).

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно проекту постанови, основними завданнями ТСК є такі:

  • пропозиції стосовно основних засад державної політики України щодо взаємодії з національними рухами малих та корінних народів рф;

  • підготовка законопроектів та інших парламентських актів на основі цих засад;

  • внесення на розгляд ВР пропозицій щодо планування розвитку законодавства з питань взаємодії з національними рухами рф;

  • налагодження зв’язків з парламентами, урядами та їх структурними підрозділами, а також науковими організаціями іноземних держав, для обміну досвідом з питань діяльності ТСК;

  • підготовка звернень та заяв до Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, урядів і парламентів держав світу з питань діяльності ТСК.

“Наша ТСК буде працювати з поневоленими народами у складі рф. Ціль – допомогти цим народам вийти з-під російської окупації. Україна – форпост свободи. Битися з росіянам за волю – наш єдиний шлях та наша місія водночас”, – запостив у Facebook голова ТСЕ Ярослав Юрчишин.

Як сказано в пояснювальній записці до проекту постанови, єдиний спосіб гарантувати українську та європейську безпеку – це глибокі внутрішні зміни у рф: “Але внутрішні зміни в РФ неможливі, поки це державне утворення зберігає свій імперський характер. Водночас розвал РФ несе значні ризики для української, європейської та світової безпеки, через що союзники України запобігатимуть цьому процесу, створюючи для України ризики продовження і повторення війни. На сьогоднішній день політика України щодо післявоєнної РФ не розроблена, це стає на заваді визначенню політики союзників України”.

На переконання автора документу, голови ТСК Юрчишина, українська політика щодо рф має бути спрямована на довгострокове усунення військово-політичних загроз для Української Державності, а така політика може бути розроблена лише у тісній взаємодії з національними рухами автохтонних колонізованих народів рф як єдиної сили всередині росії, яка прагне поразки своєї держави та встановлення довгострокового миру.

Читайте: Рада визнала суверенітет Чеченської Республіки Ічкерія

Фото: Ярослав Юрчишин, Facebook

КиївВлада

Автор:
Олексій Ігнатьєв
Рекомендуємо до перегляду
“Батальйон “Хрещатик”: ДБР продовжує розслідувати “липове” проходження служби депутатами Київради
“Батальйон “Хрещатик”: ДБР продовжує розслідувати “липове” проходження служби депутатами Київради
13:00 Пристрасті навколо, ймовірно, “липового” проходження служби низкою депутатів Київради у складі 241 бригади ТрО не просто не вщухають, але й набирають обертів. Минулоріч…
Забудова історичного центру: у Києві можуть знести будинок, де працював Чорновіл
Забудова історичного центру: у Києві можуть знести будинок, де працював Чорновіл
09:00 У столиці під питанням збереження старовинної будівлі – садиби Самсона Стрельбицького (1819 року) у пров. Музейному, у якій в 80-х роках минулого століття…
Хто і за що відповідатиме в прокуратурі Київщини
Хто і за що відповідатиме в прокуратурі Київщини
19:00 Генпрокурор Руслан Кравченко призначив з 1 липня керівником Київської обласної прокуратури Дмитра Прокудіна, що замінив на цій посаді Максима Крима, який тепер посідає…
Banner
QlU7mDx4