За 7 днів в Україні створили капсулу для транспортування хворих на COVID-19

За 7 днів в Україні створили капсулу для транспортування хворих на COVID-19

Кременчуцькі підприємці за 7 днів виготовили першу капсулу для транспортування хворих на COVID-19. Керівник робіт Юрий Андриевский представив цю розробку у лікарнях Києва та Полтави. Зараз капсула доробляється відповідно до побажань лікарів для того, щоб її можна було сертифікувати та запустити у серійне виробництво.

Про це KV стало відомо з повідомлення першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації Дмитра Луніна.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Не припиняю дивуватися винахідливості наших бізнесменів. Усього за 7 днів кременчуцькі підприємці виготовили першу капсулу для транспортування хворих на COVID-19”, – повідомив Дмитро Лунін.

Він зазначив, що керівник робіт – Юрий Андриевский не зміг стояти осторонь проблеми розповсюдження нового вірусу і разом із колегами з підприємства виготовив цей транспортний ізолятор. 

“Він важить 16 кг, виготовлений із герметичного матеріалу, має маску, прибори для подачі кисню, компресор і фільтри для знезараження повітря. Також вмонтовані рукавиці-манжети, щоб лікарі могли проводити будь-які маніпуляції без контакту з хворим… Експериментальну модель привезли на випробування до Полтавського центру екстреної медицини та медицини катастроф. Під час тестувань медики висловили деякі побажання до винаходу, тому його повернуть на доопрацювання. Уже потім можна буде говорити про сертифікацію і серійне виробництво. Але вже зроблено чимало”, – підсумував Дмитро Лунін. А також зазначив, що автор ідеї – Владимир Мохначев.

Юрій Андриевский на своїй сторінці в Фейсбук повідомив, що капсула була лікарям Інституту хірургії Ростислава Валіхновського.

Також її, за інформацією Юрія Андриевского, цей ізолятор для транспортування інфікованих хворих вивчали військові лікарі та представники Першого добровольчого мобільного шпиталю у Центральному військовому госпіталі у Києві.

Нагадаємо, для запобігання поширення в Україні гострої респіраторної хвороби COVID-19 Кабмін 18 березня 2020 року прийняв постанову про введення режиму надзвичайної ситуації у Київській області. 20 березня уряд встановив режим надзвичайної ситуації (НС) у Києві, а також у Дніпропетровській та Івано-Франківській областях. 25 березня Кабінет міністрів ввів режим надзвичайної ситуації по всій території України до 24 квітня. Режим НС може бути скорочений, у разі припинення епідемії COVID-19, або продовжений, якщо епідемія не припиниться.

Читайте: Кабмин ввел режим ЧС по всей Украине до 24 апреля

За даними Центра громадського здоров’я, станом на 9:00 17 квітня, в Україні 4662 лабораторно підтверджені випадки COVID-19. З них 125 випадків були летальні. 246 людей, які захворіли – одужали. За добу зафіксован 501 новий випадок захворювання COVID-19.

Фото: Фейсбук Дмитра Луніна та Юрія Андриевского

КиевVласть

Автор:
Георгий Палуев
Рекомендуємо до перегляду
На зв’язку: в Укртелеком розповіли про протидію блекаутам та розбудову мереж на Київщині
На зв’язку: в Укртелеком розповіли про протидію блекаутам та розбудову мереж на Київщині
14:00 Телефонія та зв’язок стали однією з цілей під час нападу росіян одразу після вторгнення їх на Київщину. Оператори зв’язку області постали перед необхідністю…
Справи насущні: скільки та на що у вересні 2024-го витрачав Бориспіль
Справи насущні: скільки та на що у вересні 2024-го витрачав Бориспіль
10:00 У вересні бориспільські замовники провели через Prozorro договорів загальною ціною 19,63 млн гривень. Найдорожчим вкладенням міста стало продовження реконструкції амбулаторії в селі Рогозів,…
Підозра іноземцю: на капремонті гуртожитка “Київпастрансу” могли вкрасти 1,8 млн гривень
Підозра іноземцю: на капремонті гуртожитка “Київпастрансу” могли вкрасти 1,8 млн гривень
09:00 Нацполіція розслідує справу щодо розкрадання 1,8 млн гривень столичного бюджету при здійсненні капремонту одного з гуртожитків КП “Київпастранс” на вул. Мрії (раніше мала…
Banner
QlU7mDx4